Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Sprinter na dlouhé tratě.

Působivě rychlý a úsporný

 Výkonný a efektivní, aniž by to musel dávat otevřeně najevo: Nový Golf GTD získává kladné body díky svému sportovnímu charakteru, přímým liniím a čistému designu, který okouzlí každého.

Galerie

Seznamte se s nejzajímavějšími detaily nového vozu Golf GTD z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s nejzajímavějšími detaily nového vozu Golf GTD z různých úhlů pohledu.

Výbava & Design

Interiér

Objevte eleganci závodního vozu.

Sportovní: Interiér vozu Golf GTD zapůsobí svou palubní deskou, sportovními sedadly s potahy s károvaným vzorem, kryty pedálů se vzhledem ušlechtilé oceli i vysoce kvalitní výraznou výbavou, která je typická pro model GTD.

Exteriér

Ztělesnění sportu.

Výkonný a efektivní, aniž by to musel dávat otevřeně najevo: Golf GTD získává kladné body díky svému sportovnímu vzhledu, přímým liniím a čistému designu, který okouzlí každého.

Světla

Již při prvním pohledu budete mít jasno.

Design osvětlení nového vozu Golf GTD nic neskrývá, a to v několika atraktivních variantách. Nezáleží na tom, pro kterou z nich se rozhodnete - světlo Vám vždy pomůže, abyste vše viděli jasně.

Kola

Krása připravená pro Vás: nabídka kol pro Golf GTD.

Která kombinace kol a pneumatik se nejlépe hodí k Vašemu vozu Golf GTD je pouze věcí názoru. Kola z lehké slitiny však v každém ohledu umocňují sportovní přirozenost vozu Golf GTD.

Infotainment

Rádia
Navigace
Car-Net Guide & Inform
Apple Music
Rádia

Když chcete, můžete jej používat pouze pro poslech rádia.

Ve Vašem novém voze Golf GTD si sami určíte, co budete poslouchat. K sériové výbavě patří rádio "Composition Media" s kvalitními reproduktory, intuitivním ovládáním a mnoha možnostmi připojení.

 

Navigace

Zajistí, abyste do cíle dojeli v dobré náladě.

Dva volitelné navigační systémy Vám nabízejí množství inovativních funkcí a díky tomu nenechají žádné přání nesplněné. Vy si tak budete moci užívat zábavu na prvotřídní úrovni a přitom pojedete jistě ke svému cíli.

Car-Net Guide & Inform

Na svých cestách budete mít vždy aktuální informace.

Díky službám Car-Net "Guide & Inform" najdete zajímavé cíle ve Vašem okolí, parkovací místa v blízkosti Vaší aktuální polohy nebo nejbližší čerpací stanice. Získáte také informace o dopravních zácpách a možnostech, jak je objet, nebo zprávy přímo z internetu.

 

Apple Music

Užívejte si Apple Music, a to až 6 měsíců zdarma.*

Volkswagen Car-Net Vám nyní přináší ještě více výhod - čeká na Vás až 6 měsíců Apple Music, jež zahrnuje nabídku více než 50 miliónů skladeb, které si současně můžete užívat na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu s operačním systémem Android, resp. na Vašem počítači, nebo přes rozhraní CarPlay ve Vašem voze Volkswagen. Můžete se těšit na mnoho zajímavých funkcí, jako např. na živé vysílání Beats 1 Radio, aktuální kulturní informace nebo exkluzivní obsah, a to jak streamovaný, tak offline.

Více informací získáte na stránce: https://www.volkswagen.de/de/specials/apple-music.html

* Platí pouze pro individuální členství; 3 měsíce bezplatného využívání platí pro stávající členství; nelze kombinovat s dalšími nabídkami a akcemi; po uplynutí doby bezplatného poskytování se členství automaticky prodlužuje. Kód je platný po dobu 12 měsíců. Tento kupón není určen k dalšímu prodeji, nemá žádnou aktuální hodnotu a v případě odcizení za něj nebude vyplacena finanční náhrada. Platí pouze pro Apple Music na území Německa. Je nutné mít zřízený účet na serveru iTunes.

Platí smluvní podmínky služeb Apple Media Services, které jsou pro specifické podmínky jednotlivých zemí k dispozici na adrese https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Pro uplatnění kódu musíte být starší než 13 let a Vaše bydliště musí být v zemi, ve které je možný přístup k obchodu ve kterém chcete kód uplatnit. K využívání jsou potřebné kompatibilní produkty a služby. Apple Music je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Apple není účastníkem ani sponzorem této reklamní kampaně.

Efektivita

Motor

Vezme Vám dech a vrátí Vám úsměv.

Můžete se těšit na skutečný extrém, který se skrývá pod kapotou vozu Golf GTD. Motor 2,0 l TDI s výkonem 135 kW (184 k) zajišťuje dechberoucí krouticí moment, je zdrojem maximální radosti z jízdy a navíc se projevuje i svým nezaměnitelným zvukem.

Progresivní řízení

Větší jízdní dynamika a méně natáčení volantu.

Golf GTD je vozem bez kompromisů a jízda do zatáček představuje pro jeho řidiče tu největší zábavu. Důvodem je jeho inovativní progresivní řízení, které je zdrojem nadšení při dynamické jízdě i při každodenním využití.

 

 

Sportovní podvozek

Zvolte to nejsportovnější spojení mezi automobilem a vozovkou.

Tuhé naladění sportovního podvozku vozu Golf GTD je součástí sériové výbavy. Vám přináší více radosti z jízdy díky výrazně lepšímu ovládání vozu. Sportovní jízda je pak i mimořádně komfortní.

Asistenční systémy

ACC & Front Assist

I v hustém provozu můžete zůstat uvolnění.

Přáli jste si někdy mít asistenta, který by za Vás sledoval automobily, které jedou před Vámi? Díky sériovému adaptivnímu tempomatu ACC, který se dodává společně se asistentem nouzového brzdění "Front Assist" s rozpoznáváním chodců, můžete cestovat pohodlnějším způsobem.

Park Assist

Parkování může být velmi snadné.

Spoléháte se při parkování pouze na své schopnosti? Volitelný parkovací asistent "Park Assist" Vás zbaví hledání vhodného parkovacího místa - pomocí ultrazvukových senzorů totiž může zjistit, zda se Váš Golf GTD vejde do parkovací mezery. Při vlastním parkování za Vás pak přebírá ovládání volantu.

Asistent pro jízdu v koloně a systém Emergency Assist

Uvádí věci do pohybu, když vše okolo stojí téměř na místě.

Volitelný asistent pro jízdu v koloně Vám pomáhá při psychicky náročném popojíždění v dopravní zácpě a eliminuje riziko nehod, které jsou typické pro jízdu ve váznoucí dopravě. Volitelný systém "Emergency Assist" může rozpoznat, zda řidič již není dále schopen řídit automobil, a převezme částečnou kontrolu nad vozem.

 

Dynamická regulace dálkových světel Dynamic Light Assist

Dokonale osvětlená vozovka bez oslňování ostatních účastníků provozu.

Může snad být ještě něco pohodlnějšího, než jízda po silnicích mimo město v noci s trvale zapnutými dálkovými světly? Volitelný systém "Dynamic Light Assist" Vám to umožňuje a současně zajišťuje, aby nedocházelo k oslnění ostatních účastníků silničního provozu.

Blind spot senzor

Váš Golf GTD Vám pomůže při změně jízdního pruhu i při couvání z řady stojících vozidel.

Volitelný systém "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

Komfort

Active Info Display

Vyvolejte si jen ty informace, které potřebujete.

Analogový tachometr je věcí minulosti. Na přání se místo klasických kruhových ukazatelů s vysokými lemy můžete rozhodnout pro digitální panel s vysokým rozlišením. Inovativní kombinovaný přístroj Active Info Display Vám kromě rychlosti a ukazatele stavu paliva zprostředkuje i spoustu dalších informací.

Komfort sezení

Pohodlně se usaďte a uvolněte se.

Sedadla ve Vašem voze Golf GTD jsou díky svému sofistikovanému designu zárukou potěšení pro Váš zrak i pro Vaše záda. Vysokou úroveň komfortu oceníte zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti.

 

 

DYNAUDIO Excite

Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón.

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší domácí hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a reprodukuje zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

 

 

Výbava v kůži

Interiér Vašeho vozu se promění na obývací pokoj.

Vytvořte si svou vlastní komfortní zónu. Výbava ve vysoce kvalitní a jemné kůži "Vienna" zahrnuje komfortní sedadla pro řidiče i spolujezdce a v interiéru vozu vytváří prostředí na úrovni prémiové třídy.

 

 

Další postup