Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen Driving Day přilákal celkem 745 zájemců o vozy Volkswagen

10.09.2015

Nový koncept prezentace vozů se setkal velkým ohlasem. Volkswagen připravil pro stávající i potenciální zákazníky atraktivní program v Jihlavě a Plzni.

Nový Touran získal 5 hvězdiček od Euro NCAP

04.09.2015

Maximální ochrana cestujících a chodců v případě nehody. Nejlepší výsledky pro 5místnou i 7místnou verzi.

Automotive Brand Contest 2015: German Design Council udělil značce Volkswagen celkem osm ocenění

27.08.2015

German Design Council, jedno z předních světových center pro design, vyhlašuje od roku 2011 „Automotive Brand Contest“ a každoročně uděluje ocenění za design v automobilovém průmyslu. Volkswagen patří mezi vítěze této soutěže i v letošním roce, kdy bylo odbornou porotou oceněno hned osm modelů.

Polo „Original“ - jubilejní model k 40. narozeninám

26.08.2015

Malý vůz, oblíbený po celém světě, slaví 40 let. Limitovaná edice s prémiovou výbavou pro náročné zákazníky. Cenové zvýhodnění: 30 000 Kč.

Tisíce fanoušků, celebrity a skvělé vozy na největším srazu Brouků v Evropě v Travemünde

25.08.2015

„Fun in the Sun“ – nový účastnický rekord na Beetle Sunshinetour. Sidney Hoffmann z PS Profi, rapper MC Fitti a herečka Emilia Schüleová přijeli ve vlastních vozech Beetle. Oslava přilákala pojedenácté tisíce návštěvníků na louku do areálu Brügmanngarten.

Made (it) in Germany: Volkswagen slaví trojnásobné vítězství v domácím podniku WRC

24.08.2015

Ogier, Latvala a Mikkelsen byli před více než 225 000 diváky v Německu neporazitelní. Úspěšné po celém světě: Polo R WRC zvítězilo alespoň jednou ve všech soutěžích mistrovství světa. Jezdec Volkswagenu, ale který? Titul v hodnocení jezdců získá definitivně jezdec týmu z Wolfsburgu. Tři „mečboly“ v Austrálii v hodnocení jezdců, spolujezdců a konstruktérů.

Finský národní hrdina: Jari-Matti Latvala vyhrál s Volkswagenem domácí Rallye Finsko

03.08.2015

Rekordní jízda: Latvala/Anttila zvítězili v historicky nejrychlejší rallye mistrovství světa. Volkswagen výrazně zvýšil dvojnásobným vítězstvím svůj náskok v mistrovství světa konstruktérů. Ogier/Ingrassia mají první „mečbol“ v následujícím podniku mistrovství světa v Německu.

Inovativní průhledový displej pro nový Passat

24.07.2015

Řidič vidí důležité provozní údaje ve svém zorném poli. První model značky Volkswagen s průhledovým displejem. Tento prvek výbavy na přání bude možné objednat od září 2015.

Volkswagen posílil své postavení na českém trhu

22.07.2015

Volkswagen prodal v prvním pololetí 12 674 vozů. Nárůst registrací o 44,45 %, podíl na trhu 11,19 %. Tradiční bestsellery: Golf, Polo a Passat.

Nový Passat GTE přijíždí na start jako Limuzína a Variant

16.07.2015

Volkswagen pokračuje v ofenzivě v oblasti elektrické mobility dalším hybridním vozem s externím nabíjením. Passat GTE má výkon 218 k a dojezd až 50 km v čistě elektrickém režimu. První hybridní model Volkswagen s možností externího nabíjení ve střední třídě.

„V-Charge“: Volkswagen urychluje vývoj automatizovaného parkování a nabíjení elektromobilů

15.07.2015

Plně automatická jízda na parkoviště (Valet Parking). Automatické nabíjení elektromobilů. V-Charge klade nepatrné požadavky na infrastrukturu parkovacích budov. Inteligentní forma pohodlného parkování (Valet Parking).

„e-smartConnect“: Volkswagen vyvíjí automatizovaný systém rychlého nabíjení pro novou generaci elektromobilů

15.07.2015

Automatické nabíjení stejnosměrným proudem a robotická podpora. Inteligentní kombinace s automatizovaným parkováním (Valet Parking). Akumulátory s vysokou kapacitou umožňují dojezd 500 km.

Volkswagen vyvíjí nový závodní Golf

10.07.2015

Koncepční vůz pro soukromé týmy podle nových pravidel TCR. Cestovní vůz blízký sériové výrobě s výkonem 330 k, pohonem předních kol a 6stupňovou převodovkou DSG. První ostrý test tento víkend ve Spielbergu (A).

Zkušený Ogier porazil mladého Mikkelsena a Volkswagen slaví dvojité vítězství v Rallye Polsko

07.07.2015

Dvanácté dvojité vítězství v historii soutěžního vozu Polo R WRC – 28 triumfů v 33 startech. Volkswagen předvedl v Rallye Polsko napínavé souboje o stupně vítězů. Pouze jízda na plných 100 % postačuje: těsné vítězství Ogiera před Mikkelsenem, Latvala pátý.

Volkswagen pokračuje v modernizaci své sítě novým showroomem na východě Čech

29.06.2015

Autocentrum BARTH otevřelo v Pardubicích nový showroom Volkswagen. Zákazníci se mohou těšit na služby nejvyšší úrovně.

Plus X Award 2015: Volkswagen získal ocenění „Designérský tým roku“

22.06.2015

Passat Variant a Golf Sportsvan oceněny jako „Nejlepší produkt roku“. Navíc ocenění za „Vysokou kvalitu, design a komfort ovládání“ pro modely Passat Limuzína, Passat Variant a Golf Sportsvan.

Volkswagen Sharan přijíždí s novými motory a komplexním síťovým propojením

17.06.2015

TDI a TSI: Nové motory modelu Sharan jsou až o 14,3 procenta úspornější. App-Connect: Nové informační a zábavní systémy spolupracují s přístroji Apple a portálem Google.

Vítězství na Sardinii – Ogier, Ingrassia a Volkswagen zvyšují svůj náskok v mistrovství světa v rallye

15.06.2015

Čtvrté vítězství v sezoně pro posádku Sébastien Ogier/Julien Ingrassia v Itálii. Šesté místo posádky Jari-Matti Latvala/Miikka Anttila přineslo týmu Volkswagen cenné body. Trojnásobné vítězství pro Volkswagen v závěrečné Powerstage.

Volkswagen vybudoval v Děčíně dětské hřiště Run Blue z recyklovaných pneumatik

11.06.2015

Dětská hřiště Run Blue vznikla v Brně a Děčíně, obou vítězných městech soutěže „Auta poháněná srdcem“. Projekt RunBlue je inspirován myšlenkou Think Blue.

Beata Rajská a Volkswagen uzavřeli partnerství

10.06.2015

Beata Rajská převzala nový Volkswagen Touareg. Touareg přesvědčí svým elegantním vzhledem i všestrannými schopnostmi.