Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Vzorový příklad operativního leasingu na vůz Passat Variant 1,5 TSI ACT v ceně 777 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 15 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 8 086 Kč bez DPH. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčasti. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o., a druhou stranou závazkový vztah. Kombinovaná spotřeba a emise CO2: 4,2-7,1 l/100 km, 111-163 g/km. Foto je pouze ilustrativní. Akční nabídka platí do vyčerpání zásob. 

 

Vzorový příklad operativního leasingu na vůz Passat 1,5 TSI ACT v ceně 750 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 15 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 7 737 Kč bez DPH. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčasti. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o., a druhou stanou závazkový vztah. Kombinovaná spotřeba a emise CO2: 4,1-7,0 l/100 km, 108 -160 g/km. Foto je pouze ilustrativní. Akční nabídka platí do vyčerpání zásob.

Vysoká úroveň komfortu, jež zajistí lepší kvalitu života. Patříte k velmi zaneprázdněným lidem, kteří jsou často na služební cestě nebo jsou odpovědní za každodenní život rodiny? Pak je pro Vás velmi důležité, abyste měli k dispozici spolehlivý automobil. Právě tím je nový Passat. Kromě spolehlivosti toho však nabízí mnohem více – jeho úkolem je totiž usnadnění Vašich úkolů. Díky jeho intuitivně ovládaným funkcím se každá jízda promění na zážitek komfortu na té nejvyšší úrovni.

Design Expresivní design nového vozu Passat projevuje čistou eleganci i suverenitu. Jeho dynamické proporce pak probouzejí napjaté očekávání výkonu, který je ukrytý pod jeho kapotou.

Exteriér
Interiér
Osvětlení „Ambiente“

Exteriér

Elegance a dynamika - dotažená až do nejmenšího detailu.

Zdařilá kombinace sportovního temperamentu a harmonických linií: Dynamický design s výraznou světelnou signaturou propůjčuje novému vozu Passat suverénní a sebevědomý vzhled.

Interiér

Promyšlená koncepce prostoru.

Výbava interiéru zajišťuje nejenom vysokou úroveň komfortu, ale rovněž příjemný pocit z prostoru. Z atraktivních prvků lze jmenovat vysoce kvalitní sedadla nebo dekory.

Osvětlení "Ambiente"

Vytvořte si individuální světelnou atmosféru.

Volitelné nepřímé osvětlení "Ambiente", jehož intenzitu je možné regulovat, vytvoří působivý a jedinečný pocit vnímání prostoru.

Komfort Passat zapůsobí mnoha způsoby: Například díky svým komfortním funkcím, které při cestování na dlouhé i krátké vzdálenosti přispívají k Vašemu pohodlí.

Digitální přístrojová deska „Digital Cockpit“

Interaktivní a s vysokým rozlišením.

Analogové přístroje patří minulosti. Na přání mohou být klasické kruhové přístroje nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní digitální přístrojová deska "Digital Cockpit" Vám poskytne mnohem více informací než jen údaje o rychlosti a stavu paliva v nádrži.

Easy Open

Dveře zavazadlového prostoru otevřete lehkým pohybem nohy.

Představte si, že Vaše pohodlí začíná ještě před tím, než se rozjedete. Díky volitelné funkci "Easy Open" totiž můžete dveře zavazadlového prostoru s elektrickým ovládáním otevřít pouze jedním malým pohybem.

IQ.DRIVE IQ.DRIVE je pro Volkswagen souhrnné označení pro všechny inteligentní asistenční systémy. Pro všechny, které již dnes existují, které vyvíjíme pro budoucí využití nebo ty, jejichž aplikace v budoucnosti je předmětem výzkumu. IQ.DRIVE je současně také synonymem pro inovativní ideje s jasným zaměřením – a to na Váš komfort a Vaši bezpečnost.

Travel Assist
Parkování
Elektromechanický posilovač brzd
Asistent nouzového brzdění „Front Assist“
Systém proaktivní ochrany cestujících

Travel Assist

Užijte si komfort na stisk tlačítka.

Představte si, že asistenční systémy za Vás částečně převezmou řízení Vašeho vozu Passat. Pro Vás to znamená, že díky volitelnému asistentu "Travel Assist" můžete již dnes cestovat komfortnějším a uvolněnějším způsobem.

Parkování

Parkování nebylo nikdy snadnější.

Parkování bez asistence patří minulosti. Díky systému ParkPilot, který je součástí sériové výbavy od linie Comfortline, a parkovacímu asistentu "Park Assist" si při parkování a manévrování¹ ušetříte spoustu námahy; přitom však budete mít stále kontrolu nad Vaším automobilem.

1 V rámci možností daných systémem.

Elektromechanický posilovač brzd

Optimalizován na krátkou brzdnou dráhu.

Díky sériovému elektromechanickému posilovači brzd v kombinaci se systémem sledování odstupu "Front Assist" a s rozpoznáváním chodců může být brzdná dráha Vašeho vozu Passat kratší.¹ Je tak možné například snížit riziko kolize s chodci.

1 V rámci možností daných systémem.

Asistent nouzového brzdění "Front Assist"

Vše máte na radaru.

Systém dokáže rozpoznat chodce v jízdní dráze a včas před nimi varuje. Jestliže řidič na varování nereaguje, automaticky brzdí automobil a v ideálním případě tak může v rámci daným možností zabránit nehodě.

Systém proaktivní ochrany cestujících

Chráněni jste ze všech stran.

Systém proaktivní ochrany cestujících dokáže v rámci daných možností rozpoznat kritické jízdní situace, při nichž je zvýšené riziko nehody.

Infotainment Vy i Vaši spolucestující si při cestování ve voze Passat budete užívat dobrou zábavu a přitom budete mít dobré připojení k internetu. Nechte se okouzlit vynikajícím zvukem, intuitivní navigací a komfortem hlasového asistenta, jenž rozumí Vašim pokynům.

Streaming medií
Hlasové ovládání
Rádio "Composition"
Navigace
Apple Music

Streaming medií

Bezproblémový přístup ke streamovacím službám.

Při cestování ve Vašem vozem Passat se nemusíte vzdát Vašich oblíbených služeb. Prostřednictvím infotainment systému vozu máte k dispozici Vámi vybrané streamovací služby, jako např. Apple Music.

Hlasové ovládání

Čeká na Vaše příkazy: hlasové ovládání.

Pomocí hlasového ovládání můžete zadávat pokyny, aniž byste přitom museli spustit oči od dění na silnici. Nezáleží na tom, zda pomocí hlasových pokynů vybíráte Vaši oblíbenou hudbu nebo plánujete trasu jízdy - hlasové ovládání, které je sériovou součástí Vašeho infotainment systému, je Vám vždy k dispozici.

Rádio "Composition"

Užívejte si dobrou zábavu.

Vy sami rozhodne, co budete ve Vašem voze Passat poslouchat: Díky sériovému rádiu "Composition" zde nuda rozhodně nehrozí.

Navigace

Budete bezpečně směřovat k cíli a přitom budete mít dobrou zábavu.

Navigační systém "Discover Pro", který je součástí výbavy na přání, Vám pomůže, abyste se spolehlivě dostali do cíle Vaší cesty. Zaujme svými všestrannými funkcemi i mimořádným komfortem, ke kterému patří paket Streaming & Internet nebo služba We Connect Plus.

Apple Music

Užívejte si Apple Music, a to až 6 měsíců zdarma.*

Volkswagen Car-Net Vám nyní přináší ještě více výhod - čeká na Vás až 6 měsíců Apple Music, jež zahrnuje nabídku více než 50 miliónů skladeb, které si současně můžete užívat na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu s operačním systémem Android, resp. na Vašem počítači, nebo přes rozhraní CarPlay ve Vašem voze Volkswagen. Můžete se těšit na mnoho zajímavých funkcí, jako např. na živé vysílání Beats 1 Radio, aktuální kulturní informace nebo exkluzivní obsah, a to jak streamovaný, tak offline.

Více informací získáte na stránce: https://www.volkswagen.de/de/specials/apple-music.html

* Platí pouze pro individuální členství; 3 měsíce bezplatného využívání platí pro stávající členství; nelze kombinovat s dalšími nabídkami a akcemi; po uplynutí doby bezplatného poskytování se členství automaticky prodlužuje. Kód je platný po dobu 12 měsíců. Tento kupón není určen k dalšímu prodeji, nemá žádnou aktuální hodnotu a v případě odcizení za něj nebude vyplacena finanční náhrada. Platí pouze pro Apple Music na území Německa. Je nutné mít zřízený účet na serveru iTunes.

Platí smluvní podmínky služeb Apple Media Services, které jsou pro specifické podmínky jednotlivých zemí k dispozici na adrese https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Pro uplatnění kódu musíte být starší než 13 let a Vaše bydliště musí být v zemi, ve které je možný přístup k obchodu ve kterém chcete kód uplatnit. K využívání jsou potřebné kompatibilní produkty a služby. Apple Music je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Apple není účastníkem ani sponzorem této reklamní kampaně.

Buďte ve spojení se světem. Ve Vašem voze Passat máte přístup k internetu. A to dokonce tak, jak jste již dlouho zvyklí v každodenním životě – vždy a všude. Ve spojení jste s Vašimi přáteli, rodinou i obchodními partnery. Pevně zabudovaná eSIM karta Vám umožňuje přímý přístup k mobilním službám online nebo službám We Connect. Bez komplikací a sériově. Při cestování tak budete mít ty nejaktuálnější informace a také si budete užívat dobrou zábavu.

We Connect
We Connect Plus
App-Connect
Mobilní klíč „Mobile Key“
In-Car aplikace a služby.

We Connect

We Connect. Bezproblémové spojení s Vaším vozem Passat.

Váš přístup do světa digitálních služeb se značkou Volkswagen a přímé spojení s Vaším automobilem. Díky paketu We Connect⁷ máte ve Vašem voze Volkswagen k dispozici připojení a můžete tak po jednorázové aktivaci bezplatně využívat celou řadu užitečných a inovativních online služeb.

We Connect Plus

We Connect Plus. Nová definice konektivity.

Celý svět digitálních služeb se značkou Volkswagen posouvá konektivitu na zcela novou úroveň. Paket We Connect Plus⁷ Vám nabízí další chytré funkce od inteligentnější navigace s informacemi v reálném čase, přes streamování médií a internetové rádio, až po využití Vašeho chytrého mobilního telefonu jako dálkového ovládání praktických funkcí vozidla. Přináší tak ještě více komfortu i zábavy.

App-Connect

Využívejte Vaše aplikace, i když právě sedíte ve Vašem voze Passat.

Chcete bezpečným způsobem a pohodlně využívat aplikace, které máte na Vašem chytrém mobilním telefonu? Díky rozhraní App-Connect je to snadné tak, jako nikdy dříve.

Mobilní klíč "Mobile Key"

Váš Passat můžete sdílet s dalšími lidmi.

Praktický a inteligentní: Váš Passat můžete na přání rychle a pohodlně otevřít a nastartovat pomocí Vašeho chytrého mobilního telefonu, který tak přebírá funkci klíče. Mobilní klíč "Mobile Key" můžete poslat také svému příteli nebo členu rodiny, který tak může bez problémů užívat Váš vůz.⁸

In-Car aplikace a služby.

Nová podoba mobility.

Často jsou to jen drobnosti, které Vám významně usnadní život. In-Car aplikace a služby se značkou Volkswagen si můžete stáhnout přímo do Vašeho infotainment systému. V kombinaci se službami We Connect a We Connect Plus⁷ pak bude každý den ve Vašem voze Passat tak komfortní, že už je nikdy nebudete chtít postrádat. Díky aplikacím jako např. We Park nebo We Experience a službě We Deliver⁹ bude Váš život klidnější a zajímavější. Služby We Park, We Experience a We Deliver budou na českém trhu spuštěny nejdříve v roce 2020.

7. Pro užívání služeb We Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, k němuž se přihlašuje pomocí uživatelského jména a hesla. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službě We Connect. Dále je pro službu We Connect, resp. We Connect Plus nutné uzavřít další separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služby We Connect Plus v úplné smluvní době je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.portal.volkswagen-we.com. Využívání mobilních služeb online We Connect je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. S ním jsou na území Evropy spojené náklady za datové přenosy, které s výjimkou služby "Streaming & Internet" hradí společnost Volkswagen AG. Pro využívání služeb "Streaming & Internet", stejně jako wifi hotspotu, mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem Cubic Telecom a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Informace o cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat internetové rádio, hybridní rádio nebo streamování médií prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého mobilního telefonu), které podporuje funkci wifi hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Pro využívání bezplatné aplikace We Connect je nutný chytrý mobilní telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem.

8. Tuto funkci lze využívat pouze v kombinaci s navigačním systémem "Discover Pro", který se dodává na přání, a ve spojení aplikací We Connect. Zpočátku budou k dispozici dva bezplatné mobilní klíče, které lze získat v průběhu prvních 4 let od uzavření smlouvy na službu We Connect. Pro předání mobilního klíče je nutné ověření totožnosti jeho odesílatele prostřednictvím metody Volkswagen Ident. Po instalaci na kompatibilním chytrém mobilním telefonu je mobilní klíč vázán k tomuto koncovému zařízení a má omezenou platnost po dobu jednoho roku.

9. Pro užívání služby We Deliver je nutné uzavřít online separátní smlouvu se společností Volkswagen AG na služby We Connect Plus. Dostupnost těchto služeb závisí na nabídce servisních služeb u smluvních partnerů. Další informace naleznete na adrese https://www.volkswagen-we.com/de/Deliver.html. Služby We Park, We Experience a We Deliver budou na českém trhu spuštěny nejdříve v roce 2020.

Vyobrazené automobily a výbava se mohou v jednotlivých detailech lišit od aktuální nabídky pro Německo. Na obrázcích jsou rovněž použity některé prvky, které jsou součástí výbavy za příplatek. Uvedené údaje nejsou součástí nabídky, ale slouží pouze pro účely srovnání jednotlivých typů vozidel.

 

 

Passat GTE. Moderní mobilita s hybridní technologií. Přemýšlejte o budoucnosti: Nový Passat GTE s technologií Plug-in Hybrid nepřenáší jen výkon motoru na vozovku, ale je také mimořádně ekonomický. Díky komfortní dojezdové vzdálenosti na čistě elektrický pohon představuje zodpovědnou mobilitu orientovanou na budoucnost.

Zapůsobí. Na první pohled a při každé příležitosti.

Plug-in Hybrid Passat GTE je nejen velmi sportovní, ale také mimořádně elegantní. Jeho design s markantní světelnou signaturou je projevem sebevědomí.

Působivá přední partie modelu Passat GTE symbolizuje prvotřídní design, který na sebe přitahuje pohledy okolí: Díky výrazným konturám, hladké siluetě a markantní horní mřížce chladiče splňuje i ty nejvyšší standardy. Nápadné designové detaily, jako jsou modré brzdové třmeny, LED světla pro denní svícení ve tvaru písmene "C" v nárazníku nebo plakety "GTE" na přední partii, na bocích a vzadu vytvářejí nezaměnitelný vzhled, který se odlišuje od zažitých konvencí. K projevu evokujícímu sílu vozu Passat GTE přispívá i výrazná signatura sériových LED světlometů.

Nabídka kol z lehké slitiny zahrnuje kromě sériových kol "Montpellier" také nová volitelná 18" kola z lehké slitiny "Liverpool" v barvě "Adamantium Dark" nebo kola "Bonneville" v černé barvě s leštěným povrchem.

Zanechte zářivý dojem.

Můžete se těšit na vynikající viditelnost díky nejmodernější technologii.

Díky LED technologii vozu Passat GTE budete lépe vidět: Sériové LED světlomety se světly pro denní svícení mají nízkou spotřebu energie a využívají reflektorovou technologii. Mají dlouhou životnost a spektrální charakteristika jimi vyzařovaného světla je podobná dennímu světlu. LED pruh ve tvaru písmene "C" v náraznících nejen upoutá pozornost, ale funguje také jako světlo pro denní svícení.

Alternativně se můžete rozhodnout pro světlomety LED matrix s dynamickým osvětlením zatáček a LED světly pro denní svícení. Tyto světlomety zaujmou svým atraktivním designem a mají vysoký světelný výkon. V kombinaci se sofistikovanou regulací dálkových světel "Dynamic Light Assist" přizpůsobují vyzařované světlo okolním podmínkám, a umožňují tak jízdu s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by přitom omezovaly výhled ostatních účastníků provozu.

Plug-in Hybrid Dva jsou někdy lepší než jeden: Výkonný hybridní pohon modelu Passat GTE kombinuje přeplňovaný benzinový motor a elektromotor, který plynule zvyšuje své otáčky, a je tak zárukou dynamické a ekonomické jízdy.

Dojezdová vzdálenost

Jeďte dále a přemýšlejte v dlouhodobé perspektivě: Díky maximální dojezdové vzdálenosti 56 km pro Passat GTE (resp. 54 km pro Passat Variant GTE) měřené podle standardu WLTP Váš Passat GTE dokazuje, že efektivní mobilita na velké vzdálenosti již není vizí budoucnosti. Důvodem je technologie Plug-in Hybrid. V čistě elektrickém "e" módu můžete na jedno nabití baterie ujet až 56 km (resp. 54 km), a to lokálně s nulovými emisemi a téměř bezhlučně.

Plug-in Hybrid. Efektivní spolupráce.

Passat GTE kombinuje efektivitu elektrického pohonu s výkonem spalovacího motoru.

Passat GTE je Plug-in Hybrid. Ke svému pohonu kombinuje elektromotor a motor TSI, což Vám umožňuje využívat všechny výhody elektrické mobility - bez kompromisů.

Váš Passat GTE se startuje v "E-Módu", ve kterém je v činnosti pouze elektromotor, lokálně jede zcela bez misí a produkuje přitom minimální hluk. Díky lineárnímu zrychlení je okamžitě k dispozici krouticí moment 400 Nm. Poté, co na počátku aktivujete režim GTE, se nastartuje také spalovací motor a Plug-in Hybrid Volkswagen pak může zrychlit z 0 na 100 km/h dokonce za 7,6 sekundy.

Když dosáhnete rychlosti 140 km/h, motor TSI podporuje elektromotor. Váš Passat GTE se přepne do hybridního režimu a zrychluje až na maximální rychlost 225 km/h.

Po stisku tlačítka pro aktivaci GTE módu efektivně spojíte sílu skrytou v obou motorech dohromady - nastane tzv "boost". Získáte tak maximální výkon 160 kW (218 k), maximální krouticí moment 400 Nm a možnost vymáčknout z Vašeho vozu Passat GTE i ten poslední zbytek výkonu.

Jízda lokálně zcela bez emisí na stisk tlačítka.

Komfort zodpovědné jízdy: Pomocí tlačítka "E-Mode", jež se nachází vedle řadicí páky, snadno přepnete na čistě elektrický pohon.

Váš Passat GTE startuje automaticky s čistě elektrickým pohonem - v "E-Módu". Podmínkou je, že jeho baterie je dostatečně nabitá a vnější teplota není příliš nízká. Výkonná lithium-ion vysokonapěťová baterie poskytuje pro Váš automobil dostatek energie pro jízdu bez hluku a bez emisí. "E-Mód" navíc umožňuje jízdu vyšší rychlostí - Passat GTE pak může po dálnici jet rychlostí až 140 km/h s maximálním krouticím momentem 400 Nm.

 

 

Další postup