Budete bezpečně směřovat k cíli a přitom budete mít dobrou zábavu

Rádia a navigační systémy

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu je jedno rádio a dva navigační systémy, které mají prvotřídní výbavu.

Rádio "Composition Media", které je součástí sériové výbavy, je vybaveno osmi vysoce kvalitními reproduktory. Podporuje hudební formáty MP3 a WMA, je vybavené slotem na SD kartu a umožňuje příjem rádiového signálu v pásmu FM. K jeho další výbavě patří dva USB-C konektory a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Rádio "Composition Media" lze velmi pohodlně ovládat pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm).

Volitelný navigační systém "Dicover Media" je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm). K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem rádiového signálu v pásmu FM, dva sloty na SD karty, USB port a možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth. Podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA.

A chcete-li ještě něco navíc, pak se rozhodněte pro navigační systém "Discover Pro", který umožňuje inovativní ovládání pomocí gest. Jedním pohybem ruky tak můžete například přecházet z jedné hudební stanice na druhou nebo měnit systémové nastavení automobilu, jako např. intenzitu podsvícení přístrojů palubní desky. Systém je vybaven displejem s úhlopříčkou 9,2 palců (23,4 cm) a umožňuje tak přehledné zobrazení map ve 3D perspektivě. Dále disponuje osmi reproduktory, příjmem rádiového signálu v pásmu FM, dvěma sloty na SD karty, USB portem a podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA. Prostřednictvím protokolu bluetooth pak umožňuje připojení mobilního telefonu.

Všechny uvedené přístroje jsou vybavené anténní diverzitou, která zejména v oblastech s nízkou úrovní signálu přispívá k dobré kvalitě příjmu.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen