Dodejte Vašemu vozu stylové akcenty v černé barvě

R-Line "Black Style"

Tiguan s paketem R-Line "Black Style" zaujme svým jedinečným vzhledem. Jeho exkluzivitu zajišťují sériová 19" kola z lehké slitiny "Sebring" nebo volitelná 20" kola z lehké slitiny "Suzuka" v černé barvě, skla zadních bočních oken a skla výklopných dveří zavazadlového prostoru s 90% zatmavením, stejně jako černý střešní spoiler. Pokračováním výrazného vzhledu Vašeho vozu Tiguan jsou i další exteriérové akcenty, jako černé podélné střešní nosníky, střední lišta na mřížce chladiče s logem "R-Line", černě lakovaný difuzor a černě lakované lišty na zadním nárazníku. Celkový dojem podtrhují další černé akcenty, jako jsou přídavné díly dveří, ozdobné lišty okolo bočních oken nebo černě lakované kryty vnějších zpětných zrcátek. Celkový obraz Vašeho vozu Tiguan tak nadlouho utkví v paměti.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen