Paket Offroad-Plus

Dobrý výhled. I dobrý vzhled

S volitelným paketem Offroad-Plus, jehož součástí je celá řada zajímavých detailů pro exteriér i interiér, dále umocníte sebevědomý projev vozu Tiguan. Dynamický vzhled kabiny podtrhují hliníkové dekory, stejně jako pedály a opěrka pro levou nohu s povrchem z ušlechtilé oceli nebo robustní pryžové koberce. Interiér však zaujme i použitou technikou. Dalším přínosem pro komfort představují LED světlomety, jejichž součástí je dynamická regulace dálkových světel "Dynamic Light Assist". Ta Vám umožňuje jet od rychlosti 60 km/h s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by přitom docházelo k oslňování řidičů protijedoucích vozidel¹. Další součástí výbavy LED světlometů je i dynamické osvětlení zatáček s prediktivním účinkem. Díky této v pravém slova smyslu pokrokové technologii, která kombinuje informace získané s přední kamery a navigačních dat, je zatáčka osvětlena až o dvě sekundy dříve, než do ní vjedete, a to bez ohledu na úhel natočení volantu.

 

Design exteriéru

Zážitek. Ještě před absolvováním prvních výškových metrů.

Tiguan, jenž je vybaven mimo jiné terénním nárazníkem a ochranným krytem pohonné jednotky, přistupuje díky paketu Offroad-Plus k výzvám minimálně tak sportovně, jako Vy. V kombinaci s různými zajímavými detaily svého exteriéru v černé barvě, jako jsou 18" kola z lehké slitiny "Sebring", podélné střešní nosníky, stejně jako kryty vnějších zpětných zrcátek a zadní spoiler lakovaný v barvě vozu zapůsobí dobrým dojmem vždy a všude. A to je optimální předpoklad, když se jedná o posouvání hranic - Vašich nebo jeho.

Čelní partie

Objekt zájmu. Nejenom při jízdě v terénu

Již prominentní mřížka chladiče se čtyřmi charakteristickými chromovanými lištami dává tušit, že Tiguan s volitelným paketem Offroad Plus projevuje velkou dávku sebejistoty. Dojem, jenž navíc podtrhují také LED světlomety, které plynule navazují na linie mřížky chladiče. Rovněž terénní nárazník, který umožňuje větší nájezdový úhel, a ochranné kryty spodku vozu jsou stejně funkční jako působivé.

V rámci možností daných systémem

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen