VW Tiguan 2016: 4MOTION Active Control

Bez ohledu na to, zda právě jedete po rychlostní silnici nebo po zasněžené sjezdovce, díky volitelnému systému 4MOTION Active Control máte k dispozici jízdní profily, které jsou přesně přizpůsobené různým situacím. Systém se pohodlně ovládá pomocí otočného ovladače, který má současně také funkci tlačítka. Vybírat přitom můžete z jízdních profilů "Snow" - pro jízdu na sněhu, "Offroad" - pro jízdu v terénu, a "Offroad Individual". V dalším módu "Onroad" máte možnost zvolit například mód "Eco" nebo mód pro dynamickou jízdu "Sport". Systém je propojen s asistentem pro jízdu z kopce, asistentem pro rozjezd do kopce, elektronickým stabilizačním systémem a elektronickou uzávěrkou diferenciálu. V závislosti na zvoleném jízdním profilu se mění vlastnosti pohonu - charakteristika pedálu akcelerátoru, průběh řazení, průběh brzdění motorem, charakteristika asistenta pro rozjezd do kopce a stupeň uzamčení diferenciálu. Výsledkem je zážitek z jízdy, při které se nemusíte ničeho obávat, a to ani při jízdě na sněhu nebo po nezpevněných cestách.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen