Váš Passat můžete sdílet s dalšími lidmi.

Proč byste nemohli Váš automobil sdílet s kolegy, přáteli nebo členy rodiny? U nového vozu Passat to lze provést velmi jednoduše. Mobilní klíč "Mobile Key" můžete poslat přes zabezpečené připojení jinému uživateli, kterému tím umožníte, aby pomocí jeho chytrého mobilního telefonu Váš Passat otevřel a nastartoval. Pro začátek máte k dispozici dvě uživatelské licence, z nichž každá je platná po dobu jednoho roku. Další klíč lze dokoupit přes internetový obchod nebo přímo z vozidla.¹

 

1. Tuto funkci lze využívat pouze v kombinaci s navigačním systémem "Discover Pro", který se dodává na přání, a ve spojení aplikací We Connect. Zpočátku budou k dispozici dva bezplatné mobilní klíče, které lze získat v průběhu prvních 4 let od uzavření smlouvy na službu We Connect. Pro předání mobilního klíče je nutné ověření totožnosti jeho odesílatele prostřednictvím metody Volkswagen Ident. Po instalaci na kompatibilním chytrém mobilním telefonu je mobilní klíč vázán k tomuto koncovému zařízení a má omezenou platnost po dobu jednoho roku.

Vyobrazené automobily a výbava se mohou v jednotlivých detailech lišit od aktuální nabídky pro Německo. Na obrázcích jsou rovněž použity některé prvky, které jsou součástí výbavy za příplatek. Uvedené údaje nejsou součástí nabídky, ale slouží pouze pro účely srovnání jednotlivých typů vozidel.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím