Nová podoba mobility.

Služby Volkswagen We Service We Deliver¹ a In-Car aplikace, jako We Park a We Experience Vám usnadní každodenní život.

Pomocí služby We Deliver¹ můžete Vašim servisním partnerům, jako např. prádelně nebo balíkové službě, umožnit dočasný přístup k Vašemu vozu. Nebo si Váš Passat můžete přímo na místě nechat umýt a naleštit profesionální pojízdnou automyčkou.

Parkování na kliknutí? Parkování nebylo nikdy pohodlnější: Jednoduše pouze stačí v infotainment systému otevřít aplikaci We Park, nechat si zobrazit vhodné parkovací místo a pomocí aplikace bezhotovostně zaplatit poplatek za parkování - vše na jedno kliknutí.

Aplikace We Experience Vám pak pomůže vhodnými tipy, které jsou přesně přizpůsobené Vašim preferencím, při hledání restaurace nebo nákupního centra ve Vaší blízkosti.

 

1. Pro užívání služby We Deliver je nutné uzavřít online separátní smlouvu se společností Volkswagen AG na služby We Connect Plus. Dostupnost těchto služeb závisí na nabídce servisních služeb u smluvních partnerů. Další informace naleznete na adrese https://www.volkswagen-we.com/de/Deliver.html. Služby We Park, We Experience a We Deliver budou na českém trhu spuštěny nejdříve v roce 2020.

Vyobrazené automobily a výbava se mohou v jednotlivých detailech lišit od aktuální nabídky pro Německo. Na obrázcích jsou rovněž použity některé prvky, které jsou součástí výbavy za příplatek. Uvedené údaje nejsou součástí nabídky, ale slouží pouze pro účely srovnání jednotlivých typů vozidel.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím