Když chcete, můžete ho využívat i pro poslech rádia.

Rádio "Composition Colour"

Rádio "Composition Colour", které je součástí sériové výbavy je vybavené barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm). Rádio "Composition Colour" toho však dokáže mnohem více - umožňuje příjem rádia v pásmu FM, je vybavené slotem na SD kartu, dvěma konektory USB-C a podporuje hudební formáty MP3 a WMA. Váš chytrý mobilní telefon můžete k rádiu připojit pomocí protokolu bluetooth. Součástí rádia jsou čtyři vysoce kvalitní reproduktory. Vše je součástí sériové výbavy pro nové Polo v základní výbavě i v linii Comfortline.

Všechny infotainment systémy ve voze Polo jsou natočeny směrem k řidiči a  inteligentním způsobem zakomponovány do palubní desky. Výdechy ventilace jsou nyní umístěny pod širokým displejem, který je umístěn v horní části palubní desky. Je tak zajištěna lepší ergonomie i viditelnost.

Když chcete, můžete ho užívat i pro poslech rádia.

Rádio "Composition Media"

Jestliže chcete větší displej, CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA a šesti reproduktory, je pro Vás tou správnou volbou rádio "Composition Media", které je součástí sériové výbavy pro linii Highline. Je vybavené barevným dotykovým displejem se skleněným povrchem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm). Zahrnuje všechny funkce rádia "Composition Colour", stejně jako USB-A konektor a protokol bluetooth, který umožňuje připojení většiny mobilních telefonů.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team
Manfred Schöner - AUTOSERVIS Cheb Created with Sketch.
Manfred Schöner - AUTOSERVIS Cheb Created with Sketch.