Dodejte Vašemu vozu Polo jedinečný vzhled.

Paket „Style“

Prvotřídní designové detaily paketu "Style" jsou kromě dokonalého sportovního vzhledu také příspěvkem pro komfort. Sportovní sedadla s bederními opěrkami a s potahy v kombinaci látky a umělé kůže se vzhledem uhlíkových vláken jsou nejenom zárukou mimořádného pohodlí, ale díky použitému vzoru jsou velmi atraktivní. Multifunkční volant, madlo ruční brzdy a hlavice řadicí páky jsou potažené kůží a dávají tak pocítit vysokou kvalitu použitých materiálů. Dokonalým završením celkového moderního vzhledu je pak tmavé čalounění stropu a textilní koberce vpředu i vzadu, jež jsou navíc doplněny dekory v provedení "Deep Iron". Paket "Style" se dodává jako výbava na přání pro Polo v linii Comfortline nebo Highline.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team
Manfred Schöner - AUTOSERVIS Cheb Created with Sketch.
Manfred Schöner - AUTOSERVIS Cheb Created with Sketch.