Zavřít

Polo GTI

 

Tři písmena, jejichž význam nelze slovy popsat

GTI je od svého zrodu synonymem pro mimořádný výkon a spoustu radosti z jízdy. Polo GTI je pokračováním této tradice a díky svému dynamickému šarmu je také centrem pozornosti.

Výkon

Pověstná síla GTI evokuje již 40 let představu radosti z jízdy. Nadšení však vyvolají nejenom údaje o jeho výkonu, ale také moderní technologie, které Vás podporují v průběhu jízdy.

Motor Oceníte jeho výkon

Jste zvědaví na výkon motoru tohoto kompaktního atleta? Ten se opět zvýšil - na impozantních 147 kW (200 k)! Spotřeba TSI agregátu však se však drží na nízké úrovni.

Uzávěrka diferenciálu XDS Každá zatáčka Vám udělá radost

Projíždíte rádi ostře zatáčky? Elektronická uzávěrka XDS, která je součástí sériové výbavy, brání protáčení kol a omezuje sklon k nedotáčivosti. Sportovnímu způsobu projíždění zatáček tak už nic nestojí v cestě.

Seznamte se s atraktivními prvky vozu Polo GTI z různých úhlů pohledu

Výbava & design

Dynamický zevnějšek okamžitě napoví, co se skrývá pod kapotou. Jak GTI insignie zvenku, tak i v interiéru vozu věrně ctí dlouhou tradici, která je spojením moderního designu a nejmodernější technologie.

Exteriér

Exteriér
Ukažte se

Díky svým typickým GTI znakům ve spojení s progresivním designem lze model GTI identifikovat již zdálky. Mezi ně patří kromě jiného červené ozdobné lišty, hexagonální mřížka chladiče, červené brzdové třmeny a dynamická kola z lehké slitiny.

Více informací

Interiér

Interiér
Zažijte atmosféru modelu GTI

Ikonický GTI design má své pokračování i v interiéru, např. díky typickým ozdobným švům na volantu a kobercích nebo potahům sedadel "Clark" s károvaným vzorem. Větší důraz byl kladen jen na komfort.

Na obrázku jsou vyobrazené volitelné dekory "Deep Iron Metallic" použité na palubní desce a obložení předních dveří.

Více informací

 

Světla

Světla
Chcete samozřejmě dobře vidět – i dobře vypadat

Velká intenzita světla ve dvojím vydání: LED Světlomety s přisvěcováním do zatáček a s mlhovými světlomety velmi dobře vypadají a zajišťují dobrý výhled. V zadních světlech jsou pak sériově využity spolehlivější LED diody.

Více informací

 

Kola

Kola
Uvedou do pohybu i Vaše oči

Výrazná a sebejistá sériová 17" kola z lehké slitiny "Milton Keynes" okamžitě upoutají pozornost. Polo GTI může být na přání vybaveno také 18" koly z lehké slitiny "Brescia", která rovněž dávají vyniknout červeným brzdovým třmenům.

Více informací

 

Komfort

Je možné spojit sportovní temperament a využití v každodenním provozu? Tímhle uměním se modely GTI vyznačovaly vždy. Můžete si tak každý den užívat radost z komfortu.

Komfort sezení
Active Info Display
Panoramatické střešní okno

Komfort sezení
Sedadla, která Vás podrží

Chcete mít ve voze sedadla, která navazují na tradice GTI a současně podporují sportovní způsob jízdy? Ve voze Polo GTI na Vás čekají sportovní sedadla, jež zajišťují pevné držení těla při dynamické jízdě, a která jsou vybavena bederními opěrkami, jež přispívají k uvolnění Vašich zad.

Active Info Display
Tuto kabinu Vám budou závidět i závodní jezdci

Na volitelném digitálním panelu Active Info Display si můžete nechat zobrazit tachometr, otáčkoměr, navigační mapu a další požadované informace.

Panoramatické střešní okno
Slunce, vítr a mnoho dalšího: Toto posuvné střešní okno otevírá spoustu možností.

Díky volitelnému panoramatickému střešnímu oknu máte volný výhled na nebe. Do interiéru Vašeho vozu Polo GTI pak proudí blahodárné sluneční paprsky a příjemný čerstvý vzduch.

Infotainment

Ať už potřebujete v průběhu jízdy telefonovat, sledovat aktuální dopravní informace, jedete k cíli Vaší cesty pomocí navigace nebo jen chcete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu - Vaše Polo GTI Vám přináší celou řadu možností, jak pohodlně a snadným způsobem využívat moderní technologie.

Rádio

Když chcete, můžete je využít i pro poslech rádia.

Posloucháte v průběhu jízdy rádi hudbu, přitom však chcete mít ty nejaktuálnější informace a nechcete se vzdát prvotřídního komfortu? Nadšení pak zcela jistě zajistí rádio, které je součástí sériové výbavy.

Více informací

Car-Net

Budete ve spojení se vším, co je pro Vás důležité.

Díky Vašemu chytrému mobilnímu telefonu máte téměř stále přístup k internetu. Proč by tomu mělo být jinak ve Vašem automobilu? Car-Net umožňuje Vašemu vozu Polo GTI jízdu po datové dálnici a Vám to přináší spoustu výhod. Brzy nebudete chápat, jak jste bez různých informačních služeb mohli existovat.

Více informací

Asistenční systémy

Inteligentní asistenční systémy přispívají ve Vašem voze Polo GTI k většímu komfortu a pomohou zvládnout kritické jízdní situace nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. Přestože si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, Vám zajistí dobrý pocit.

Asistenční systémy

Rozpoznávání chodců

Zpět na přehled

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu

V silničním provozu občas nastane nepředvídatelná situace. V takové případě Vám Polo pomůže.

Blind Spot senzor

Zpět na přehled

Pomáhá Vám při změně jízdního pruhu i při couvání z parkovacího místa

Volitelný systém "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily, které se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

Systém sledování únavy

Zpět na přehled

Zajistí, aby Vás nepřemohla únava

Při sledování Vaší bdělosti se nikdy neunaví - systém sledování únavy. Vyhodnocuje chování řidiče, a jakmile zaregistruje odchylky od normálního způsobu ovládání volantu, doporučí mu přestávku na odpočinek.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen