Trápíte se otáčením volantu nebo za sebe necháte zaparkovat?

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání, rozpozná příčná i podélná parkovací místa a při následném parkování automaticky přebírá ovládání volantu.* Z podélných parkovacích míst dokáže také vyjet. Na Vás zbývá ovládání pedálů plynu, spojky a brzdy a pozorné sledování situace okolo vozu.

 

 

* V rámci možností daných systémem.

Couvání s nejlepším výhledem.

Zpětná kamera, která se dodává na přání, Vám pomáhá při couvání.* Obraz z kamery, která snímá prostor za vozidlem, je přenášen na displej rádia nebo navigačního systému.

 

* V rámci možností daných systémem.

Při parkování Vám pomůže také Váš sluch.

Kolik místa ještě zbývá? Volitelný akustický parkovací systém ParkPilot usnadňuje prostřednictvím přerušovaných tónů manévrování v těsných parkovacích místech. Umožňují to senzory v přední a zadní části vozu. Pomocí akustické signalizace a grafického zobrazení na displeji infotainment systému jste tak varováni před překážkami.*

Novou nedílnou součástí akustického parkovacího systému ParkPilot je funkce brzdění při manévrování, která při couvání do rychlosti 10 km/h brzdí automobil a může tak zabránit kolizi nebo zmírní její následky. Funkci brzdění při manévrování je možné prostřednictvím tlačítka aktivovat rovněž pro jízdu dopředu. Automobil díky tomu automaticky zastaví před překážkami před vozem v případě, že řidič nereaguje na varovné akustické signály. Pro linii výbavy Style je systém ParkPilot s praktickou funkcí brzdění při manévrování součástí sériové výbavy.

 

 

* V rámci možností daných systémem.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím