Beetle: App-Connect

 

Díky softwarovému rozhraní App-Connect¹ můžete pohodlně využívat zobrazené informace nebo běžící aplikace na Vašem iPhonu™ nebo chytrém mobilním telefonu, které jsou přenášené na displej rádia, resp. navigačního systému a mohou tak být pohodlně ovládány prostřednictvím dotykové obrazovky v zorném poli řidiče. Bez toho, abyste museli přestat sledovat dění před vozem, můžete v průběhu jízdy spustit aplikace, které jsou s rozhraním App-Connect¹ kompatibilní, jako např. Think Blue. Trainer., Shared Audio, Drive & Track nebo My Guide. Využívány mohou být rovněž aplikace, které nemají přímý vztah k automobilu, jako např. internetové rádio nebo služby poskytující zprávy. Volkswagen App-Connect v sobě spojuje tři rozhraní pro připojení chytrého mobilního telefonu, které otevírají spoustu možností - MirrorLink™, CarPlay™ od společnosti Apple a Android Auto™od společnosti Google.

 

 

 

1) Dodává se pouze v kombinaci s rádiem "Composition Media" nebo navigačním systémem "Discover Media". Kompatibilní s technologiemi MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Technologie CarPlay™ a Android Auto™ nejsou v České republice podporovány. Vezměte prosím na vědomí, že rozhraní App-Connect v současnosti podporuje již mnoho modelů chytrých mobilních telefonů. Volkswagen úzce spolupracuje s předními výrobci mobilních telefonů pro zajištění široké podpory a zrychlení implementace technologií App-Connect. Aktuální informace o kompatibilitě nových mobilních telefonů i těch, které jsou již na trhu, najdete na adrese http://volkswagen-carnet.com.

Prostřednictvím softwarového rozhraní App-Connect je v závislosti na použité technologii možné "zrcadlit" na displeji ve středové konzole různé aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu. Pomocí dotykového displeje navigačního systému tak můžete ovládat užitečné aplikace Volkswagen. V závislosti na aplikaci a použité technologii je kromě toho možné využívat také ovládání pomocí hlasových pokynů.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím