Beetle Nyní je čas.

Ostře modelovaný. Ne však hranatý.

Beetle zůstal věrný své linii, je však mnohem výraznější a sportovnější než kdykoli dříve. Je skutečným ztělesněním charakteru, který se díky mnoha možnostem individualizace ochotně přizpůsobí svým řidičkám i řidičům, ne však širokým masám. Projevte proto svůj jedinečný styl - s novým vozem Beetle.

Pozor! Ostré linie.

Díky své výrazně sportovnější čelní partii se Beetle prezentuje ještě sebevědomějším způsobem a dokazuje, že čisté linie nemusejí vést vždy přímo. Je také zárukou toho, že jeho křivky nenechají nikoho chladným.

Galerie

Seznamte se s pozoruhodnými prvky nového vozu Beetle z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s pozoruhodnými prvky nového vozu Beetle z různých úhlů pohledu.

Infotainment

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Volkswagen si sami určíte, co budete poslouchat. Součástí sériové výbavy je rádio "CompositionColour" s osmi reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně se můžete rozhodnout pro rádio "Composition Media" nebo navigační systém "Discover Media", které splní každé multimediální přání.

Audiosystém Fender®

Každá jízda bude za doprovodu Rock'n'Rollu.

Věhlas firmy Fender®, která se specializuje na výrobu kytar a zesilovačů je známý po celém světě. A na přání si zvuk zprostředkovaný audiosystémem Fender® můžete užívat i ve Vašem voze Volkswagen. Jeho vysokou kvalitu poznáte již při prvním pohledu - díky chromovým aplikacím na mřížkách reproduktorů, markantním logům na trojúhelnících naproti vnějším zpětným zrcátkům a na basovém boxu.

App-Connect

Váš Volkswagen se promění na chytrý mobilní telefon na kolech.

Váš chytrý mobilní telefon Vám v mnoha případech ulehčí stres všedních dnů. A díky rozhraní App-Connect¹ jej můžete využívat dokonce i v době, kdy sedíte za volantem. Aplikace, které jsou s rozhraním App-Connect, kompatibilní můžete pohodlně ovládat prostřednictvím dotykového displeje systému infotainment. Vaše pozornost přitom nebude odváděna od dění na vozovce.

Car-Net "Guide & Inform"

Nejezděte bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Můžete mít například neustálý přehled o nejaktuálnějším vývoji v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Ovládání pomocí hlasových pokynů

Váš infotainment rozumí tomu, co chcete.

Pomocí hlasových pokynů můžete ve Vašem novém voze Beetle ovládat rádio "Composition Media" nebo navigační systém "Discover Media", které jsou součástí výbavy na přání.

Asistenční systémy

„Blind Spot-Sensor“ a asistent pro „vyparkování“

Váš automobil Vám pomáhá při změně jízdního pruhu i při couvání z parkovacího místa.

"Blind spot senzor" Vás v rámci možností daných systémem varuje před automobily, které se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu". Asistent pro "vyparkování" monitoruje prostor po stranách Vašeho automobilu při couvání z řady stojících vozidel.

Elektronický stabilizační systém

Nedostanete se do smyku.

Elektronický stabilizační systém, který je součástí sériové výbavy, je mimořádně užitečný zejména na mokrém nebo namrzlém povrchu vozovky. V těchto náročných jízdních situacích přispívá k tomu, abyste se s Vaším vozem nedostali do smyku.

Zpětná kamera

Oči vzadu prostě nemáte.

Zpětná kamera, která je součástí výbavy na přání, Vám umožňuje rozpoznat překážky, které se nacházejí za vozem. Obraz z kamery integrované na zádi vozu je přenášen na displej infotainment systému. Parkování je tak daleko snazší, protože můžete lépe rozpoznat překážky za vozem.

 

ParkPilot

Při parkování Vám pomáhá Váš sluch.

Těsné parkovací místo? A žádné takové, do kterého byste dokázali zajet? Díky volitelnému systému ParkPilot se při parkování již nemusíte spoléhat pomoc druhých. Možná není tak šarmantní, je však velmi spolehlivý.

 

Bi-xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení

Dobře vypadají. A Vy lépe vidíte.

Kruhové světlomety jsou charakteristickým rysem šarmantní čelní partie "Brouka". Váš Beetle však může být na přání vybaven také bi-xenonovými světlomety, které v sobě integrují potkávací i dálková světla společně s výraznými LED světly pro denní svícení.

Efektivita

Motory

Díky výkonu a hospodárnosti dojedete dále.

Hodně a rádi cestujete: můžete však přitom mít také nízkou spotřebu? Naše naftové TDI motory, stejně jako benzinové motory jsou optimalizované na efektivitu a splňují emisní normu Euro 6.

BlueMotion Technology

Když nízká spotřeba paliva má pro Vás tu nejvyšší prioritu.

Rozhodnete-li se pro model Volkswagen s BlueMotion Technology, získáte model, který díky vzájemně sladěným optimalizačním opatřením má ještě nižší spotřebu paliva. Určitě Vás proto potěší, že Beetle je opatřeními BlueMotion Technology vybaven již v rámci sériové výbavy.

Další přístrojový panel na palubní desce

Užijte si vzrušení, které přináší automobilový sport. 

Centrálně umístěný panel se třemi kruhovými přístroji s vysokými lemy (výbava na přání) se brzy stane zcela nepostradatelným. Palubní deska nového vozu Beetle se tak promění na kabinu sportovního vozu a zvýší Vaši radost z jízdy na maximum.

Dvouspojková převodovka DSG

Řadí rychleji. A efektivněji.

Dvouspojková převodovka DSG umožňuje plynulou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly. DSG spojuje výhody manuální převodovky a převodovky automatické a přispívá ke snížení spotřeby paliva.

 

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím