Beetle Cabriolet. Otevřený všem možnostem.

Všechny možnosti jsou otevřené. Za 9,5 sekundy.

V novém voze Beetle Cabriolet si můžete užít zcela unikátní podobu svobody - a nemusí to být až v okamžiku, kdy otevřete jeho střechu. Nabídka výbavy zahrnuje mnoho možností individuálních konfigurací. A i když se na Vás slunce smát přestane, Váš úsměv Vás bude provázet vždy - třebaže nebude zrovna léto.

Střechu vozu - softtop - je možné při rychlosti do 50 km/h plně automaticky otevřít za pouhých 9,5 sekundy. Ve střeše je zakomponováno zadní okno z bezpečnostního skla. Polstrování střechy je z polyetylenového rouna, které redukuje pronikání okolního hluku do kabiny, materiál střechy je extrémně odolný proti povětrnostním vlivům.

 

Pozor! Ostré linie.

Díky své výrazně sportovnější čelní partii se Beetle i Beetle Cabriolet prezentují ještě sebevědomějším způsobem a dokazují, že čisté linie nemusejí vést vždy přímo. Jsou také zárukou toho, že jejich křivky nenechají nikoho chladným.

Galerie

Seznamte se pozoruhodnými detaily nového vozu Beetle Cabriolet z různých úhlů pohledu.

Seznamte se pozoruhodnými detaily nového vozu Beetle Cabriolet z různých úhlů pohledu.

Infotainment

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Volkswagen si sami určíte, co budete poslouchat. Součástí sériové výbavy je rádio "CompositionColour" - s osmi reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně se můžete rozhodnout pro rádio "Composition Media" nebo navigační systém "Discover Media", které splní každé multimediální přání.

Audiosystém Fender®

Každá jízda bude za doprovodu Rock'n'Rollu.

Věhlas firmy Fender®, která se specializuje na výrobu kytar a zesilovačů, je známý po celém světě. A na přání si zvuk zprostředkovaný audiosystémem Fender® můžete užívat i ve Vašem voze Volkswagen. Jeho vysokou kvalitu poznáte již při prvním pohledu - díky chromovým aplikacím na mřížkách reproduktorů, markantním logům na trojúhelnících naproti vnějším zpětným zrcátkům a na basovém boxu.

App-Connect

Váš Volkswagen se promění na chytrý mobilní telefon na kolech.

Váš chytrý mobilní telefon Vám v mnoha případech ulehčí stres všedních dnů. A díky rozhraní App-Connect¹ jej můžete využívat dokonce i v době, kdy sedíte za volantem. Aplikace, které jsou s rozhraním App-Connect, kompatibilní můžete pohodlně ovládat prostřednictvím dotykového displeje systému infotainment. Vaše pozornost přitom nebude odváděna od dění na vozovce.

Car-Net "Guide & Inform"

Nejezděte bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Můžete mít například neustálý přehled o nejaktuálnějším vývoji v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Ovládání pomocí hlasových pokynů

Váš infotainment rozumí tomu, co chcete.

Ve Vašem novém voze Beetle Cabriolet můžete na přání prostřednictvím verbálních příkazů ovládat rádio "Composition Media" nebo navigační systém "Discover Media".

 

Asistenční systémy

„Blind Spot-Sensor“ a asistent pro „vyparkování“

Váš automobil Vám pomáhá při změně jízdního pruhu i při couvání z parkovacího místa.

"Blind spot senzor", který je součástí výbavy na přání, Vás v rámci možností daných systémem varuje před automobily, které se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu". Asistent pro "vyparkování" monitoruje prostor po stranách Vašeho automobilu při couvání z řady stojících vozidel.

Elektronický stabilizační systém

Nedostanete se do smyku.

Elektronický stabilizační systém, který je součástí sériové výbavy, je vynikají pomocí zejména na mokrém nebo namrzlém povrchu vozovky. V těchto náročných jízdních situacích přispívá k tomu, abyste se s Vaším vozem nedostali do smyku.

Zpětná kamery

Oči vzadu prostě nemáte.

Zpětná kamera, která je součástí výbavy na přání, Vám umožňuje rozpoznat překážky, které se nacházejí za vozem. Obraz z kamery integrované na zádi vozu je přenášen na displej infotainment systému. Parkování je tak daleko snazší, protože můžete lépe rozpoznat překážky za vozem.

 

ParkPilot

Při parkování Vám pomáhá Váš sluch.

Těsné parkovací místo? A žádné takové, do kterého byste dokázali zajet? Díky volitelnému systému ParkPilot se při parkování již nemusíte spoléhat na pomoc druhých. Možná není tak šarmantní, je však spolehlivý.

 

Efektivita

Motory

Díky výkonu a hospodárnosti dojedete dále.

Hodně a rádi cestujete: můžete však přitom mít také nízkou spotřebu paliva? Naše naftové TDI motory, stejně jako benzinové motory jsou potom pro Vás to správné řešení.

BlueMotion Technology

Když nízká spotřeba paliva má pro Vás tu nejvyšší prioritu.

Rozhodnete-li se pro model Volkswagen s BlueMotion Technology, získáte automobil, který díky vzájemně sladěným inteligentním opatřením má ještě nížší spotřebu paliva. Určitě Vás proto potěší, že Beetle Cabriolet je opatřeními BlueMotion Technology vybaven již v rámci sériové výbavy.

Další přístrojový panel na palubní desce

Užijte si vzrušení, které přináší automobilový sport.

Centrálně umístěný panel se třemi přístroji (výbava na přání) se brzy stane zcela nepostradatelným. Palubní deska se tak promění na kabinu sportovního vozu a zvýší Vaši radost z jízdy na maximum.

Dvouspojková převodovka DSG

Ušetří Vám řazení. Radost z jízdy se nezmění.

Dvouspojková převodovka DSG umožňuje plynulou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly. DSG spojuje výhody manuální převodovky a převodovky automatické a přispívá ke snížení spotřeby paliva.

 

Komfort

Větrná clona a možnost jejího uložení

Užijte si čerstvý vzduch bez průvanu.

Otevřete si střechu a užívejte si jízdu. Větrná clona, která se dodává na přání, Vás ochrání před nepříjemným vířením vzduchu. Není-li potřebná, lze ji úsporně uložit do přihrádky v zavazadlovém prostoru.

Každodenní využití

Kabriolet, který přináší komfort v průběhu každého dne.

Dobré auto je takové, které splňuje každodenní potřeby svého majitele. Beetle Cabriolet je velmi dobře vybavený řadou praktických odkládacích přihrádek a funkcí, které Vám ulehčí Váš život na kolech.

Bi-xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení

Dobře vypadají. A Vy lépe vidíte.

Kruhové světlomety jsou charakteristickým rysem šarmantní čelní partie "Brouka". Váš Beetle Cabriolet však může být na přání vybaven také bi-xenonovými světlomety, které v sobě integrují potkávací i dálková světla společně s výraznými LED světly pro denní svícení.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím