Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Design Aerodynamická silueta, bezrámová konstrukce bočních oken, výrazný design zadní partie – Arteon zaujme nejenom při prvním pohledu. Výbava R-Line pak zahrnuje další prvky na exteriéru vozu, které dále umocňují jeho dynamiku.

Přitahuje pozornost. Z kteréhokoli úhlu pohledu.

Protažená silueta s dlouhým rozvorem kol dodává vozu Arteon nezaměnitelný boční profil a současně zajišťuje spoustu prostoru na všech místech. Mimořádným detailem, který na sebe poutá okolní pohledy, jsou bezrámová boční okna, jež jsou puncem vysoké kvality a elegance klasické fastback limuzíny.

Řeč tvarů, která překvapí.

Plynulé vedení linií nového vozu Arteon Elegance je výzvou k tichému úžasu a zároveň důvodem k radosti. Každý detail je přitom projevem čistého designu. Příkladem může být průběžná leštěná chromovaná lišta, která kontrastuje s kryty vnějších zpětných zrcátek s matně chromovaným povrchem. Volitelná devatenáctipalcová kola z lehké slitiny "Chennai" a nápis "Elegance" na bocích pak dokonale dotvářejí celkovou kompozici.

Design osvětlení, který se vryje do paměti.

 

Moderní zadní světla vybavená LED technologií dodávají novému vozu Arteon výrazný vzhled a projevují jeho mimořádný temperament. Dynamická směrová světla, která se dodávají pro linie výbavy Elegance a R-Line, zajišťují obdivné pohledy okolí i bezpečnost.

Nápis "Arteon".

Také při pohledu zezadu ukazuje, co se v něm skrývá. Nápis Arteon na zádi vozu je magnetem pro pohledy, který zanechá dlouhotrvající dojem. Slovo "Arteon" je vytvořené z latinského slova "Art", které vystihuje konzistentní a estetickou linii designu.

Koncepce prostoru V novém voze Arteon R-Line se kouzlo snů promění v realitu. Jeho interiér je zdrojem radosti nejenom pro Vaše oči, ale také pohlazením pro Vaše dlaně.

Design, kterého se lze dotknout.

Seznamte se s kabinou nového vozu Arteon R-Line, která vyvolá nadšení nejenom vizuálně, ale také svými haptickými vlastnostmi. K jedinečným detailům patří například multifunkční sportovní volant v kůži s logem "R-Line" a ozdobnými švy nebo hliníkový dekor "Silver Rise", jenž je součástí výbavy na přání. Volitelná sedadla "Top-Komfort", která jsou čalouněna kůží "Nappa", s vnitřními plochami zvýšených boků v provedení "Carbon Style", s ozdobnými švy, sámky a vyšitými logy "R-Line" na předních místech představují výzvu, abyste si každou jízdu užili všemi smysly.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno.

V novém voze Arteon máte zajištěn výhled všemi směry. Postará se o to také panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, jež je po svém obvodu doplněno osvětlením "Ambiente". To v interiéru vozu vytvoří útulnou atmosféru a rozjasní každý den bez ohledu na to, jaké je právě počasí.  

Výbavy. Pro všechny, kteří chtějí více: Linie výbavy Arteon, Elegance a R-Line přinášejí komfort, design a sportovní temperament na vysoké úrovni.

R-Line.

Sportovní excelence. Jeho silné stránky: Dynamika, kterou lze vnímat.

Elegance.

Krása pro oči: Noblesní design na nejvyšší úrovni.

Arteon.

Projev suverenity. Spojení všeho, po čem smysly touží.

Komfort Komfort je u nového vozu Arteon stejně působivý, jako tento automobil sám. Každá jízda se promění na jedinečný zážitek, který okouzlí všechny Vaše smysly.

Kabina.

Opřete se a užívejte si vysoce kvalitní interiér s exkluzivními materiály a komfort na té nejvyšší úrovni. K tomu přispívají volitelná sedadla ergoComfort s možností nastavení 14 parametrů, jež příznivě působí na zdraví zad. Jsou čalouněna kůží "Nappa", která je k dispozici v kombinaci šedé "Mistral" a šedé "Raven".

Sedadla ergoComfort.

Sedadlo řidiče můžete zcela jednoduše a snadno přizpůsobit Vašim aktuálním potřebám. Pomocí 14 nastavitelných parametrů určíte podélnou pozici, výšku sedadla, sklon sedáku i opěradla a také hloubku sedáku. Mimořádný komfort zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti Vám pak zajistí volitelná bederní opěrka s možností elektrického nastavení ve čtyřech směrech s masážní funkcí a funkcí paměti.

Informace mohou být předávány velmi příjemným způsobem.

Pomocí vyhřívaného multifunkčního volantu v kůži řídíte nejenom Váš Arteon, ale můžete v průběhu jízdy ovládat také všechny jeho podstatné funkce. Na inovativním digitálním panelu s vysokým rozlišením "Active Info Display" pak máte vše ve svém zorném poli - od otáčkoměru, tachometru nebo počítadla kilometrů, až po detailní jízdní data či optické zobrazení Vašich asistenčních systémů.

Trvalý přehled přináší pocit bezpečí.

"Head-up-Display" zobrazuje jízdní informace bezprostředně ve Vašem zorném poli. Rychlost jízdy, dopravní značky, aktivita asistenčních systémů, pokyny navigačního systému nebo varovná hlášení se promítají přímo na vysoce kvalitní skleněný panel před sklem čelního okna.

Snesitelná lehkost cestování.

Pohodlná jízda začíná v novém voze Arteon ještě před rozjezdem. Velkoryse dimenzovaný zavazadlový prostor této fastback limuzíny má objem 563 litrů a nabízí tak spoustu místa i pro Vaše zavazadla. Pro otevření elektricky ovládané výklopné stěny zavazadlového prostoru pak díky funkci "Easy Open" stačí malý pohyb nohou pod zadním nárazníkem. Elektrické ovládání následně po stisku tlačítka s časovým zpožděním výklopnou stěnu zavazadlového prostoru opět zavře. Nakládání i vykládání zavazadel je díky tomu velmi pohodlné.

Asistenční systémy Pozornost na té nejvyšší úrovni: Arteon zaujme nejenom svým designem a radostí z jízdy, kterou přináší. Také pokud jde o nejnovější asistenční systémy, jede na čelné pozici.

Světla.

V každém ohledu jsou jasnější. Inteligentní světlomety s inovativními funkcemi a pokrokovou LED technologií jsou dalším příspěvkem k bezpečnosti a komfortu.

Parkování.

Téměř jako Váš šestý smysl. Ať při parkování, odbočování nebo při vyjíždění z nepřehledného místa - díky volitelným asistenčním systémům, ke kterým patří zpětná kamera, "Area View" a "Park Assist" budete vždy dobře připraveni.

Nehoda.

Díky volitelnému asistenčnímu systému "Emergency Assist" a systému proaktivní ochrany cestujících, jenž se rovněž dodává na přání, budete připraveni i na případnou nehodu.

Jízda ve váznoucí dopravě.

Asistent pro jízdu v koloně podporuje řidiče při popojíždění v dopravní zácpě a pomáhá tak při prevenci nehod typických pro jízdu ve váznoucí dopravě.

Řízení.

Vždy se Vám snaží pomoci. Užívejte si výhody sériových asistenčních systémů, jako např. asistenta pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist" nebo asistenta nouzového brzdění "Front Assist" včetně funkce City Brake s rozpoznáváním chodců. Dále se můžete rozhodnout např. pro systém "Side Assist" s asistentem pro "vyparkování" nebo pro systém rozpoznávání dopravních značek.

Adaptivní regulace podvozku DCC.

Vy sami můžete určit, zda se Váš nový Arteon bude za jízdy chovat sportovním, komfortním nebo normálním způsobem, resp. podle Vašeho zcela individuálního stylu. Optimalizovaná adaptivní regulace podvozku DCC přitom permanentně reaguje na stav povrchu vozovky i na jízdní situaci. To je pro Vás mimořádně příjemné, protože si můžete užívat vysoký jízdní komfort ve spojení s optimální jízdní dynamikou.

Zpětná kamera.

Díky zpětné kameře můžete hledět dopředu i při couvání. Na displeji Vašeho rádia, resp. navigačního systému přitom pohodlně sledujete prostor za Vaším automobilem a opatrně dojíždíte k překážkám, případně přesně najedete k oji připojovaného přívěsu.

Infotainment & Konektivita V novém voze Arteon si užijete možnosti komunikace a navigace na té nejvyšší úrovni. Radost Vašemu sluchu pak zprostředkuje volitelný audiosystém prémiové třídy "DYNAUDIO Confidence".

Discover Pro.

Navigační systém "Discover Pro", který je součástí výbavy na přání, je infotainment systém pro ty nejvyšší nároky. Jedinečným detailem je jeho skleněný povrch. Díky inovativnímu ovládání pomocí gest postačí např. ke změně stanice přijímaného rádia pouhý pohyb rukou před displejem.

Zvuk.

Nebudete věřit svým uším. Zažijte prvotřídní zvuk, který přináší rádio "Composition Media" nebo volitelný prémiový audiosystém "DYNAUDIO Confidence", stejně jako příjem digitálního signálu DAB+, který se rovněž dodává na přání.

Online.

Internet může být velkým přínosem v mnoha oblastech života. V průběhu jízdy tak např. můžete mít stále přehled o aktuální situaci v dopravě nebo můžete být stále připojeni k Vašemu vozu Arteon - prostřednictvím Vašeho chytrého mobilního telefonu nebo z pohodlí domova.

Telefon.

Jestliže si to přejete, můžete být k zastižení i v případě, že sedíte za volantem. Díky volitelnému telefonnímu rozhraní "Comfort" nebo "Premium" můžete mít v průběhu telefonování obě ruce na volantu a ani na okamžik tak neztratíte přehled o dění v dopravě.

Car-Net App-Connect*.

Díky softwarovému rozhraní Car-Net App-Connect můžete prostřednictvím displeje na středovém panelu i v průběhu jízdy pohodlně ovládat nejdůležitější funkce Vašeho chytrého mobilního telefonu, jako jsou telefonování, zprávy nebo hudba. Softwarové rozhraní App-Connect v sobě sdružuje tři inovativní technologie, které umožňují paralelní zobrazení displeje Vašeho chytrého mobilního telefonu na dotykové obrazovce systému infotainment - kromě MirrorLink™ také Apple CarPlay™ a Android Auto™ od společnosti Google.

 

*Dodává se pouze v kombinaci s rádiem "Composition Media" nebo navigačním systémem "Discover Media". Kompatibilní s technologiemi MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Technologie CarPlay™ a Android Auto™ nejsou v České republice podporovány. Ověřte prosím, zda je Vaše mobilní zařízení kompatibilní se softwarovým rozhraním Car-Net App-Connect. Vezměte prosím na vědomí, že standard MirrorLink™ v současnosti podporuje pouze omezené množství modelů chytrých mobilních telefonů. Volkswagen úzce spolupracuje s předními výrobci mobilních telefonů pro zajištění široké podpory a zrychlení implementace technologie MirrorLink™. Aktuální informace o kompatibilitě nových mobilních telefonů i těch, které jsou již na trhu, najdete na adrese http://volkswagen-carnet.com

Car-Net „Security & Service".

Chcete vědět, kdy je termín příští servisní prohlídky? Nebo kolik paliva je v nádrži? Služby online Car-Net "Security & Service" Vám nabízejí mobilní přístup k důležitým datům automobilu a také přímé spojení na kontaktní linku společnosti Volkswagen. Díky službě volání v případě nehody je o Vás v případě nouze dobře postaráno.

Motory.

 

Pro zajištění maximální dynamiky se pod kapotou vozu Arteon skrývá jedna z efektivních kombinací motoru a převodovky.

V průběhu roku bude nabídka benzinových a naftových motorů kromě stávajících agregátů doplněna také o další výkonové varianty.

Další postup