Technické informace

Technické informace

Literatura

Pokud máte zájem o bližší informace o postupech různých oprav, můžete si  z portálu erWin pohodlně a za výhodnou cenu stáhnout příslušnou literaturu, ve které jsou uvedeny také seznamy potřebného vybavení a jejíž součástí mohou být i plány elektrických obvodů.

» Portál erWin

 

Smlouvu na nákup dílenské literatury uzavíráte přímo se společností Volkswagen AG, která Vám poskytnuté služby také vyúčtuje.

» Stažení informací o cenách a stažení objednávacího formuláře

Nářadí

V dílenské literatuře jsou u jednotlivých postupů uváděna také objednací čísla potřebného speciálního nářadí a vybavení, které si na základě těchto čísel můžete najít v sekci "Workshop Equipment" (Dílenská výbava) portálu erWin. Požadované nářadí si můžete objednat prostřednictvím portálu Porsche Konstruktionen GmbH & CO KG Werkzeuge.

» erWin Workshop-Equipment

» Stažení informací o cenách nebo stažení objednávacího formuláře

Vzdělávání

Zákaznický servis a odborné opravy a údržba vozů Volkswagen vyžadují permanentní vzdělávání a profesní rozvoj spolupracujících osob. Z toho důvodu společnost Porsche Austria GmbH & CO průběžně pořádá odborné semináře.

Program vzdělávání si můžete bezplatně objednat prostřednictvím e-mailové adresy technicke.dotazy(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz. Společně s programem vzdělávání Vám zašleme také ceníky a informace o způsobu rezervace účasti na školení.

Online služby

Prostřednictvím systémů GeKo-VW a SVM-VW můžete svou diagnostiku VAS 5052 připojit online k centrálnímu serveru Volkswagen, odkud získáte doplňující informace o vozidle.

Co je GeKo-VW?

GeKo (Geheimnis und Komponentenschutz - tajné informace a ochranné systémy) je funkce, která po online připojení diagnostiky VAS 5052 umožňuje zjistit informace o ochranných součástech vozidla, jako jsou např. imobilizér, klíče od vozu a ochranné prvky jednotlivých systémů (klimatizace, navigace apod.)

Co je SVM-VW?

SVM (Software Versionsmanagement - správa verze softwaru) je další funkcí dostupnou po online připojení diagnostiky VAS 5052. Tato funkce zajišťuje bezpečnost procesu programování řídicí jednotky a správnou instalaci jejího softwaru. Funkce nabízí další podporu při kódování řídicí jednotky.

Jak získat přístup k online diagnostice

  • Musíte mít k dispozici diagnostiku VAS 5052.
  • Bližší informace a informace o možnosti objednání získáte na portálu erWin v sekci Workshop Equipment.
  • Pro online připojení musí být splněny určité technické předpoklady.
  • Dále potřebujete speciální identifikaci uživatele.
Kontakt

Jestliže máte zájem o jiné nebo bližší technické informace, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese technicke.dotazy(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

Poradenství při opravách

Technické informace a technická podpora při opravách jsou k dispozici na zpoplatněné faxové lince.

Abychom Vám byli schopni poskytnout profesionální podporu, potřebujeme znát přesné údaje o automobilu a aktuálním problému, resp. o reklamaci zákazníka.

Vyplňte prosím co nejpřesněji a čitelně formulář "Technische Anfrage" ("Technický dotaz") a zašlete ho faxem na číslo 0901/71911 (poplatek za dotaz činí € 7).

Odpověď od nás obdržíte buď telefonicky, nebo písemně.

» Stáhnout formulář dotazu

 

Servisní smlouva

Svou žádost ohledně servisní smlouvy zašlete prosím na adresu:

Frau Gabriela Bittermann
Porsche Austria GmbH & Co OG
Leitung Vertriebsplanung

Louise-Piëch-Straße 2
A-5020 Salzburg

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím