CarProtect

Program CarProtect

Protože je prevence vždy jednodušší a levnější, než odstraňování problémů vzniklých v důsledku nedostatečné péče, vytvořili jsme pro Vás program CarProtect, v rámci kterého Vám nabízíme komplexní preventivní péči:

  • Opravy ochranného nástřiku spodku vozu
  • Provedení kompletního ochranného nástřiku spodku vozu
  • Konzervace laku vozu tvrdým voskem
  • Paket péče "Cabrio"
  • Poradenské služby včetně prodeje autokosmetiky na chromované díly, lak a plastové díly

 

Program CarProtect chrání Váš automobil odshora dolů, aby byla zajištěna co nejdelší životnost všech dílů a Váš vůz si udržel co nejdéle svůj původní pěkný vzhled.

Ochranný nástřik spodku vozu

Každý nový vůz je z výroby opatřen ochranným nástřikem spodku, jehož účinnost se však postupem času snižuje. K největšímu narušování této ochranné vrstvy dochází v zimní sezóně, kdy je spodek vozu vystaven mimořádné zátěži v důsledku působení soli a jiného posypového materiálu. Pokud je tato ochranná bariéra oslabena, spodek vozu je náchylnější k rezivění. Proto je z preventivních důvodů třeba ochranný nástřik obnovovat.

Obnovit ochrannou vrstvu se doporučuje po dvou letech od uvedení vozidla do provozu, respektive po ujetí 30 000 kilometrů.

 

Postup při aplikaci ochranného nástřiku

Na základě vizuální prohlídky určíme rozsah poškození ochranné vrstvy a zajistíme umytí spodku vozu. V závislosti na stavu Vašeho vozu Vám za příznivou cenu nabídneme ochranný nástřik spodku, který je pro Váš vůz optimální. Ochranná vrstva CarProtect vydrží další dva roky nebo do ujetí dalších 30 000 km.

Pakety péče

Naše pakety ochranné péče působí jako štít pro lak, kola z lehké slitiny a čelní sklo

Pokud se na Vašem voze objevují malé rezavé flíčky, jedná se pravděpodobně o tzv. vzdušnou korozi, kterou způsobují částice železa, které se uvolňují např. z průmyslových provozů nebo při odírání železničních kolejnic, přenášejí se větrem a dopadají na okolní objekty.

Drobná napadení touto korozí lze odstranit ručně, zatímco pro zlikvidování těch větších jsou zapotřebí průmyslové stroje na odstranění prachu. Nejvhodnější řešení Vám ochotně poradí naši specialisté, kteří Vám zároveň doporučí pravidelnou péči a konzervaci tvrdým voskem, které Váš vůz před těmito částečkami ochrání.

 

Tipy pro zajištění zářivého vzhledu karoserie

Aby Váš automobil mohl dlouho oslňovat svým leskem, potřebuje tu správnou autokosmetiku na chrom, lak a plastové díly. Tyto produkty, které byly vyvinuty speciálně pro automobilový trh, najdete v našem obchodě s příslušenstvím. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

Neústupný hmyz

Hmyz může na laku zanechat trvalé poškození. K jeho odstranění slouží speciální čisticí prostředky. Náš tip: Nejdříve místo navlhčete. V žádném případě nepožívejte kuchyňské mycí houby se skelnými vlákny!

Ulpívající pryskyřice stromů

Zejména topoly, lípy, břízy a javory zanechávají lepkavé skvrny. Ty je nutné co nejrychleji ošetřit příslušnými čisticími prostředky, jinak mohou způsobit závažné poškození laku.

Agresivní ptačí trus

Učebnicovým příkladem žíraviny je ptačí trus. Ten by měl být okamžitě odstraněn umytím vodou. Pozor: Pokud je skvrna již zaschlá, v žádném případě se ji nesnažte odstranit násilím. Tip: Na postižené místo položte mokré noviny, aby trus změkl a bylo jej možné setřít.

Tenké mikroškrábance

Po návštěvě mycí linky se na laku často objeví stopy po živičné směsi silnic, malých kamíncích a soli. Pokud chcete těmto drobným poškozením předejít, navštivte autorizovaný servis Volkswagen, kde Vám doporučíme vhodné preventivní přípravky.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím