Záruka mobility pro osobní vozy Volkswagen Phaeton

Naše VIP záruka mobility pro Váš klid

S naší službou Záruka mobility můžete cestovat s pocitem jistoty, že se o Vás v případě nouze bezplatně postaráme. Jediné, co pro získání naší plné podpory musíte udělat, je dodržovat termíny pravidelných servisních prohlídek a údržbových prací, které je třeba nechat provést v některém z autorizovaných servisů Volkswagen. Pak si můžete užívat naší Záruku mobility po celou dobu životnosti Vašeho Volkswagenu Phaeton. A to se vyplatí! 

 

Co naše Záruka mobility nabízí?

1. Záruka mobility platí ve většině evropských zemí. Z důvodu dosažitelnosti jsou služby omezeny na veřejně přístupné zpevněné komunikace.
2. V případě poruchy dorazíme, co nejrychleji to bude možné, a pokusíme se Váš vůz bezplatně zprovoznit ještě na místě.
3. Pokud nelze odstranit poruchu na místě, zdarma Váš vůz odtáhneme do nejbližšího autorizovaného servisu Volkswagen.

V případě, že nelze opravu provést do 3 hodin, Vám servis Volkswagen zajistí jednu z následujících služeb:

 • Náhradní vůz, který je poskytován na dobu potřebnou pro provedení oprav, a to maximálně na 5 dnů a na bezprostředně následující víkend nebo dny pracovního klidu, bez omezení počtu najetých km.
 • Náhradní ubytování celé posádky v hotelu, a to maximální na 5 nocí (včetně snídaní).
 • Náhradní dopravu - pokud chcete pokračovat do původního cíle cesty letadlem nebo vlakem, hradíme náklady do výše 14 000,- Kč na osobu.
 • Vyzvednutí opraveného vozidla - při vyzvednutí vozidla Vám uhradíme cestovní náklady dojezdu autobusem, vlakem, příp. letadlem do maximální výše 14 000,- Kč.

4. Taxi - náklady na použití taxislužby (případně autobusu nebo vlaku) hradíme až do výše 2 000,- Kč.
5. Uhrazení dalších nákladů (poplatky za telefon, za parkování), které Vám vzniknou v souvislosti s poruchou, uhradíme do výše 500,- Kč.
6. Pomoc v případě drobných problémů, které se mohou vyskytnout v každodenním provozu, jako je např. výpadek baterie, nedostatek oleje nebo chladicí kapaliny, defekt pneumatiky, potíže po natankování nevhodného paliva nebo nedostatek paliva.

 

Záruka mobility se netýká škod, které:

 • vznikly v důsledku dopravní nehody nebo působení vnějších vlivů (např. krádeže, odletujících kamínků) či nedostatečné péče nebo nesprávného používání
 • vznikly záměrným poškozením nebo hrubou nedbalostí majitele, řidiče nebo jeho spolujezdce
 • vznikly v důsledku změn provedených na vozidle nebo montáží dílů, které nejsou schváleny koncernem Volkswagen
 • vznikly neodbornou opravou v některém servisu, který nemá autorizaci Volkswagen
 • vznikly účastí na motoristických soutěžích, vojenských cvičeních, akcích odstraňujících následky katastrof a podobných událostí
 • vznikly v souvislosti s válečnými událostmi, nepokoji, zemětřesením nebo působením vyšší moci
 • vznikly v důsledku toho, že nebyly provedeny opravy doporučené v rámci inspekčního servisu (fakturu uschovejte pro předložení)
 • vznikly v důsledku závad, jež byly zákazníkovi známy, ale jejichž odstranění nebylo zajištěno v některém ze servisů Volkswagen.

 

Přivolání pomoci v České republice

V případě poruchy se obraťte na telefonní centrálu Volkswagen Assistance, která je Vám k dispozici na bezplatném telefonním čísle:

800 189 847 (800 1VWVIP)
nebo na telefonním čísle:
261 104 363

 

Přivolání pomoci v zahraničí

V případě poruchy v zahraničí Vám doporučujeme kontaktovat centrálu Volkswagen Assistance v České republice na telefonním čísle: +420 261 104 363

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím