Servis mytí a čištění

Zářivý lesk dodá na kráse každému vozu

I tomu staršímu

S naší péčí, která sahá od základního čištění až po preventivní ošetření, bude Váš Volkswagen vypadat zase jako nový. Ačkoliv může mytí  a čištění vozu na první pohled vypadat jednoduše, opak je pravdou. Při nesprávné péči lze napáchat škody nejen v podobě škrábanců na laku, ale také v interiéru. Například čisticí prostředky s obsahem ředidel mohou poškodit materiál, ze kterého jsou vyrobeny kryty airbagů, takže může při případné aktivaci airbagů dojít ke zranění posádky uvolněnými plastovými úlomky.

Naštěstí jsme zde pro Vás a rádi Vám poradíme, jaké čisticí prostředky jsou pro jednotlivé části Vašeho vozu těmi nejlepšími. Tyto přípravky jsou samozřejmě k dispozici v nabídce originálního příslušenství Volkswagen® našich autorizovaných partnerů, kteří se v případě Vašeho zájmu o čištění a mytí o Váš vůz ochotně postarají.

Tipy

Konzervace laku

Protože ze všeho nejlepší je problémům předcházet, je dobré nechat dvakrát ročně provést konzervaci laku tvrdým voskem, který Vašemu vozu zajistí lepší ochranu než běžná konzervace voskem dostupná v rámci některých programů automyček.

Nevhodné automyčky

Ačkoliv je lak Vašeho vozu odolný, v některých automyčkách může v důsledku špatného nebo opotřebovaného vybavení dojít k jeho poškrábání. V takovém případě na způsobenou škodu upozorněte majitele automyčky.

Snížení brzdného účinku

Z důvodu navlhnutí nebo namrznutí brzdových kotoučů může dojít k dočasnému snížení brzdného účinku. Proto mějte na paměti, že je po opuštění automyčky třeba brzdy brzděním vysušit.

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím