Clever Repair

Jednoduše, chytře a výhodně

Clever Repair

Při běžném provozu se na Vašem voze čas od času objeví drobné kosmetické vady nebo menší poškození, která se později mohou rozvinout ve větší problém. Ačkoliv jim lze do určité míry předejít, pokud Vás zastihnou kroupy nebo Vám na čelní sklo dopadne kamínek, který odlétl od kol kamionu, nic s tím neuděláte.

Abyste se nemuseli trápit tím, že Váš vůz ztrácí na své původní kráse, máme pro Vás přichystaný program Clever Repair®, v rámci kterého lze prostřednictvím moderních opravárenských metod a technologií za příznivé ceny tyto malé šrámy na Vašem voze efektivně opravit, aniž by bylo nutné demontovat celé díly.

 

Služby v rámci programu Clever Repair

  • Opravy laku - drobná poškození laku odstraňujeme díky nově vyvinutým opravným lakům téměř beze stopy a bez nutnosti demontáže a lakování celých dílů.
  • Opravy promáčklin - promáčkliny lze vyrovnat rychle a bez větších nákladů, přičemž zůstane zachován nejen originální lak, ale také Vaše záruka proti prorezavění karosérie - a to v plném rozsahu. Podmínkou je, že nesmí být porušen původní lak.
  • Opravy okenních skel - drobná poškození způsobená odlétávajícími kamínky lze v mnoha případech opravit, aniž by bylo nutné měnit sklo. Při opravě se poškozené místo zalije tekutou pryskyřicí, která zaplní i mikroskopicky jemné trhlinky. Na závěr se dané místo vytvrdí ozářením ultrafialovým světlem.
  • Opravy textilních materiálů - drobná poškození textilních materiálů použitých v interiéru lze prostřednictvím renovace opravit s velmi dobrými vizuálními výsledky. Díky tomu se můžete vyhnout nákladné výměně například čalounění sedadel.
  • Opravy kožených povrchů - v závislosti na rozsahu poškození lze drobné dírky nebo odřeniny bodově opravit zacelením příslušného místa. Tato rychlá a efektivní opravárenská metoda se doporučuje rovněž při silném znečištění, které nelze odstranit.
  • Opravy plastových dílů exteriéru - škrábance a odřeniny lakovaných dílů z umělé hmoty (nárazníky, kryty zrcátek atd.) opravujeme rychle, efektivně, levně a bez nutnosti demontáže daného dílu.
  • Opravy plastových dílů v interiéru - plastové povrchy v kabině lze v mnoha případech opravit, aniž by byla nutná jejich výměna. Zachování původní struktury a barvy je samozřejmostí.
  • Lak poškozený odlétávajícími kamínky - rychle a cenově výhodně odstraňujeme také škody způsobené na kapotě motoru a jiných lakovaných částech dopadem kamínků. V rámci opravy Clever Repair není nutné daný díl demontovat a vůz po opravě vypadá opět perfektně.
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím