Volkswagen Service®

Nabídky a akce

Využijte naše speciální nabídky, díky nimž si například nebudete muset dělat starosti s přípravou svého vozu na STK a jako bonus ještě ušetříte.

Pneuservis

V našich autorizovaných servisech víme nejlépe, jaké sezónní pneumatiky jsou pro Váš vůz a Váš jízdní styl těmi nejlepšími.

Servisní úkony

Přenechte nám starosti o svůj vůz a my mu zajistíme veškerou péči od preventivních kontrol přes výměny provozních kapalin až po opravy laku.

Záruka mobility

Pokud dodržujete termíny pravidelných servisních prohlídek svého vozu, získáte od nás záruku mobility na celou dobu životnosti Vašeho vozu.

Prodloužená záruka

Chcete být kryti zárukou co nejdéle je to možné? Pak neváhejte a sjednejte si naší prodlouženou záruku na 5 let / do ujetí 150 000 km.

Specialista oprav po nehodách

Abyste měli po havárii jistotu, že bude Váš vůz včetně všech funkcí uveden do původního stavu, svěřte ho našim specialistům.

Volkswagen Fleet Service

S naším servisem navrženým speciálně pro vozové parky budete stále mobilní a vozidla Vaší flotily si udrží svou původní hodnotu co nejdéle.

Bezpečnost

Protože nám velmi záleží na Vaší bezpečnosti, jsme Vám stále k dispozici a nabízíme Vám i cenné rady, které Vám pomohou cestovat bezpečněji.

Technika a životní prostředí

Poznejte svůj vůz i z technického hlediska a seznamte se s našimi programy zaměřenými na ochranu životního prostředí.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím