Výměnné díly Volkswagen®

Originální výměnné díly Volkswagen®

Když originální díly po dlouhém používání podlehnou opotřebení, skrývají se v nich stále ještě cenné zdroje materiálu, který lze znovu zužitkovat. Proto výrobce odebírá opotřebené díly zpět, průmyslově je renovuje a poté je nabízí jako originální výměnné díly Volkswagen®.

Výhody průmyslové renovace

Průmyslová renovace našich originálních výměnných dílů probíhá podle celosvětově platných přísných standardů koncernu Volkswagen. Cílem celého procesu je zajistit kvalitu, která odpovídá kvalitě sériové výroby, chovat se hospodárně a chránit životní prostředí a šetřit zdroje. V neposlední řadě je zde cena výměnného dílu, která je oproti novému dílu výhodnější v průměru o 40 %.

Naše metoda průmyslové renovace

U našich originálních výměnných dílů dostáváte průmyslově renovované agregáty, které díl po dílu prošly přísnými kontrolami koncernu Volkswagen a v závislosti na tom, jaké závady u nich byly nalezeny, se provedlo repasování nebo výměna za originální díl z výroby. Originální výměnný díl dostane novou identitu a jeho životnost je stejná jako u nového dílu. Vedle výhodné ceny získáváte i dvouletou záruku. Navíc jsou naše originální výměnné díly opravovány podle nejnovějších poznatků technického vývoje, což může ve výsledku znamenat, že mohou být na ještě lepší technické úrovni než originální díly, které byly do vozidla namontovány při jeho výrobě.

 

Bohatý sortiment, dlouhou dobu k dispozici

Kromě záruky kvality Volkswagen a příznivé ceny je další výhodou našich originálních výměnných dílů jejich dlouhodobá dostupnost. Konkrétně ještě 15 let po ukončení výroby daného modelu. Protože náš sortiment zahrnuje všechny běžné díly, které lze díky jejich kompatibilitě s daným vozem snadno namontovat, můžete se spolehnout na rychlou a spolehlivou opravu svého vozu. 

Pokud se tedy rozhodnete pro Originální výměnné díly Volkswagen®, bude Vaše rozhodnutí vždy správné.

Ekologické i ekonomické chování

Program originálních výměnných dílů znamená aktivní ochranu životního prostředí. A to v mnohem větším rozsahu než u recyklace. Díky průmyslové renovaci předcházíme výrobě nových dílů a s ní spojenému tavení, lití, tváření a dalším výrobním krokům, které jsou drahé a náročné na spotřebu energie. Tam, kde jinak kvůli ochraně životního prostředí vznikají další náklady, nabízí tedy náš program dokonce podstatnou úsporu.

Zkušenosti za několik desítek let

Od roku 1947, kdy jsme zahájili náš program, jsme prodali v rámci sortimentu výměnných dílů více než 7,8 mil. motorů, přes 2,9 mil. převodovek a také více než 78 mil. dalších komponentů. Díky průmyslové renovaci všech těchto dílů jsme v porovnání s výrobou nových dílů ušetřili neuvěřitelné množství zdrojů a emisí.

Navíc bylo díky programu originálních výměnných dílů od roku 1947 sníženo množství škodlivého oxidu uhličitého (CO2) zhruba o 600 000 t. Tím se redukuje skleníkový efekt a chráníme atmosféru Země.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím