Využívejte Vaše aplikace také ve Vašem voze Volkswagen. 

Volitelné softwarové rozhraní Car-Net App-Connect umožňuje pohodlné připojení Vašeho chytrého mobilního telefonu k rádiu "Composition Media" nebo navigačnímu systému "Discover Media", resp. "Discover Pro", které jsou součástí výbavy na přání. Díky tomu je možné prostřednictvím dotykového displeje infotainment systému ovládat vybrané aplikace, které běží na Vašem chytrém mobilním telefonu. Výhoda však nespočívá pouze v jednoduchém ovládání. Celá řada aplikací může zpracovávat informace získané z automobilu a nabízí Vám tak další užitečné nebo zábavní funkce.

 

Volkswagen současně podporuje tři rozhraní pro připojení chytrých mobilních telefonů, které nabízejí mnoho možností - MirrorLink™, Android Auto™ od společnosti Google a Apple CarPlay™. Na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon můžete zjistit, se kterou z uvedených technologií je Váš chytrý mobilní telefon kompatibilní. Vezměte prosím také na vědomí, že některé aplikace nejsou kompatibilní s žádnou z uvedených tří technologií. Technologie CarPlay™ a Android Auto™ nejsou v České republice podporovány. Další informace o rozhraní Car-Net App-Connect najdete na adrese: http://volkswagen-carnet.com/cz/cs/start/app-overview.html#tab/open/vw-cat-app-connect

 

Další informace o systému Car-Net

 

 

1) Pro využívání mobilních služeb online "Car-Net" je potřebné koncové mobilní zařízení (např. chytrý mobilní telefon), které je schopné fungovat jako mobilní WLAN hotspot. Mobilní služby online "Car-Net" lze využívat pouze v rámci stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v oblastech pokrytí mobilní sítí. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Při využívání mobilních služeb online "Car-Net" se proto důrazně doporučuje uzavřít s mobilním operátorem smlouvu s paušální sazbou za datové přenosy. Využívání mobilních služeb online "Car-Net" je podmíněno uzavřením separátní smlouvy se společností Volkswagen AG. Zákazník má po převzetí vozidla devadesátidenní lhůtu na jeho zaregistrování na adrese https://www.volkswagen-carnet.com. Dostupnost služeb "Car-Net" se může v jednotlivých zemích v jednotlivých detailech lišit. Uvedené služby se uzavírají na dobu určitou a jejich obsah se v průběhu trvání smlouvy může měnit. Bližší informace o mobilních službách online získáte na adrese http://volkswagen-carnet.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Close
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím