Přednosti
Konfigurátor
Testovací jízda
Skladové vozy

Infotainment

Infotainment systémy v novém voze Golf splní vysoké nároky - mimo jiné díky sériové dotykové obrazovce a volitelnému ovládání pomocí gest. Můžete se těšit z komfortu, který zajišťuje indukční nabíjení Vašeho chytrého mobilního telefonu, i flexibilního zobrazení na digitálním kombinovaném přístroji.

Active Info Display. Tachometr je věcí minulosti.

Na přání se místo klasických kruhových ukazatelů s vysokými lemy můžete rozhodnout pro digitální panel s vysokým rozlišením. Inovativní kombinovaný přístroj Active Info Display Vám kromě rychlosti a ukazatele stavu paliva zprostředkuje i spoustu dalších informací.

Telefonní rozhraní „Comfort“. S funkcí indukčního nabíjení.

Telefonní rozhraní "Comfort" s funkcí indukčního nabíjení umožňuje bezdrátové nabíjení Vašeho mobilního telefonu. Telefon je pomocí indukční vazby propojen s vnější anténou vozu, což zajišťuje prvotřídní kvalitu hovoru. Na Vašich cestách tak můžete pohodlně a svobodně telefonovat. 

Infotainment systémy. Dobrá zábava při cestě k cíli.

Sami si určíte, co se bude hrát. Nabídka zahrnuje dvě rádia a dva navigační systémy s mnoha možnostmi připojení externích přístrojů.

Ovládání pomocí gest. Budoucnost bez tlačítek.

Celou řadu funkcí můžete ovládat pomocí pohybu ruky.

Konektivita.

Systém Car-Net zprostředkovává spojení nového vozu Golf s internetem. Nyní je k dispozici spousta možností: Váš chytrý mobilní telefon můžete ovládat pomocí palubní dotykové obrazovky, můžete se vyhnout dopravním zácpám nebo můžete najít čerpací stanice s nejlevnějšími pohonnými hmotami.

Car-Net App-Connect. Využívejte Vaše aplikace také ve Vašem voze Volkswagen. 

Car-Net App-Connect - to jsou tři inovativní technologie - MirrorLink™, Android Auto™ od Google a Apple CarPlay™ - díky nimž se na displeji infotainment systému paralelně zobrazují aplikace, které běží na Vašem chytrém mobilním telefonu.

 

Car-Net Guide & Inform. Na Vašich cestách budete mít ty nejaktuálnější informace.

Objevte zajímavé cíle ve Vašem okolí, nejbližší místa k zaparkování nebo následující čerpací stanici. Kromě toho získáte aktuální informace o dopravní situaci nebo zprávy z internetu.

Asistenční systémy

Inteligentní asistenční systémy mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku.

Emergency Assist. Reaguje v případě zdravotního selhání řidiče.

Volitelný systém Emergency Assist může rozpoznat, zda řidič již není dále schopen řídit automobil, a převezme částečnou kontrolu nad vozem.

Trailer Assist. Manévrování s přívěsem se změní na zábavu.

Činnost, která v minulosti znamenala spoustu stresu, se nyní dá zvládnout velmi jednoduše. Váš Golf převezme ovládání volantu v případě, že potřebuje parkovat nebo manévrovat s přívěsem. Volitelný systém Trailer Assist Vám ušetří spoustu práce.

Asistent pro jízdu v koloně. Zbaví Vás stresu při popojíždění v dopravní zácpě.

Volitelný asistent pro jízdu v koloně Vám pomáhá při psychicky náročném popojíždění v dopravní zácpě a eliminuje riziko nehod, které jsou typické pro jízdu ve váznoucí dopravě.

These vehicles are not yet on sale and are therefore not subject to Directive 1999/94/EC.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím