Na Vašich cestách bude mít ty nejaktuálnější informace.

Na přání je v kombinaci s navigačním systémem "Discover Media" nebo "Discover Pro" k dispozici paket služeb Car-Net "Guide & Inform". Vy tak máte k dispozici aktuální data z internetu a v reálném čase se dozvíte, zda se někde vytvořila dopravní zácpa nebo na kterém parkovišti je volné místo. Díky službě Vyhledávání zvláštních cílů online můžete objevit mimo jiné zajímavá místa, jako hotely, restaurace nebo čerpací stanice.
A díky mobilním službám online "Guide & Inform Plus", jež se dodávají ve spojení s navigačním systémem "Discover Pro" a které můžete testovat jeden rok zdarma, bude Vaše orientace ještě snazší. To proto, že máte přístup k satelitním snímkům a detailním zobrazením z Google Earth® a také k panoramatickému zobrazení okolí v perspektivě 360° Google Street View®.

 

Další informace o systému Car-Net

 

 

1) Pro využívání mobilních služeb online "Car-Net" je potřebné koncové mobilní zařízení (např. chytrý mobilní telefon), které je schopné fungovat jako mobilní WLAN hotspot. Mobilní služby online "Car-Net" lze využívat pouze v rámci stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v oblastech pokrytí mobilní sítí. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Při využívání mobilních služeb online "Car-Net" se proto důrazně doporučuje uzavřít s mobilním operátorem smlouvu s paušální sazbou za datové přenosy. Využívání mobilních služeb online "Car-Net" je podmíněno uzavřením separátní smlouvy se společností Volkswagen AG. Zákazník má po převzetí vozidla devadesátidenní lhůtu na jeho zaregistrování na adrese https://www.volkswagen-carnet.com. Dostupnost služeb "Car-Net" se může v jednotlivých zemích v jednotlivých detailech lišit. Uvedené služby se uzavírají na dobu určitou a jejich obsah se v průběhu trvání smlouvy může měnit. Bližší informace o mobilních službách online získáte na adrese http://volkswagen-carnet.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Close
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím