Golf

Vyrábět automobily může pouze ten, kdo zná lidi.

Při vývoji sedmé generace vozu Golf jsme ještě pozorněji naslouchali, pečlivěji pozorovali a kladli více otázek. Na paměti jsme přitom měli pouze jediné - automobil, který dokonale odpovídá lidským potřebám, nejlepším způsobem reaguje na požadavky budoucnosti a nadále ztělesňuje jméno své automobilové třídy.

Galerie

Seznamte se s nejzajímavějšími detaily vozu Golf z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s nejzajímavějšími detaily vozu Golf z různých úhlů pohledu.

Infotainment

Dynaudio

Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón.

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a reprodukuje zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Car-Net "Guide & Inform"

Nejezděte bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Díky nejaktuálnějším datům můžete mít například neustálý přehled o situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Volkswagen si sami určíte, co budete poslouchat. Vybírat přitom můžete ze tří rádií - s vyladěnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených navigačních systémů, které splní každé multimediální přání. Je krásné, když si své spolujezdce můžete určit sami.

Telefonování za jízdy

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji. 

Buďte k zastižení, i když právě sedíte za volantem. Díky telefonnímu rozhraní "Comfort" nebo "Premium" můžete mít při telefonování obě ruce na volantu a vše tak budete mít jistě pod kontrolou.

Asistenční systémy

ACC & Front Assist

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu.

Přáli jste si mít někdy asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky volitelné automatické regulaci odstupu ACC a systému kontroly okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkování přenechte Vašemu automobilu.

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás nadchne i v případě, že patříte do nepočetné skupiny jedinců, kteří i před obecenstvem chladnokrevně zajedou do nejtěsnější parkovací mezery. Systém dokáže parkovací místa nejenom rozpoznat, ale umí do nich také samostatně zajet.

Volba jízdního profilu

Váš Volkswagen se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu. 

Jezdíte raději ekonomicky nebo sportovně? Nebo preferujete komfort? Prostřednictvím volby jízdního profilu, která se dodává na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti vozu Vašemu jízdnímu stylu a také charakteru vozovky a situaci v dopravě.

„Blind spot senzor“ s asistentem pro „vyparkování“

Váš automobil Vám pomáhá při změně jízdního pruhu i při couvání z parkovacího místa.

"Blind spot senzor" Vás v rámci možností daných systémem varuje před automobily, které se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu". Asistent pro "vyparkování" monitoruje prostor po stranách Vašeho automobilu při couvání z řady stojících vozidel.

Efektivita

TDI

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Hodně a rádi cestujete, můžete však přitom mít nízkou spotřebu paliva? Naše naftové TDI motory jsou vybavené technologií Common Rail a optimalizované na nízkou spotřebu paliva.

TSI

Rozhodněte se pro kombinaci radosti z jízdy a racionálního myšlení.

Benzinové motory TSI jsou dokonalým spojením výkonu a hospodárnosti. Maximální krouticí moment si u nich můžete užívat již při nízkých otáčkách.

4MOTION

Neztrácejte přilnavost pneumatik.

Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém a nerovném povrchu vozovky? Díky inteligentnímu pohonu všech kol 4MOTION je to téměř za každých okolností možné.

Komfort

Osvětlení Ambiente

Je o Vás dobře postaráno.

Budiž světlo, ale prosím podle individuálního přání. Díky dalším zdrojům světla, jejichž intenzitu je možné měnit, má interiér vozu ještě útulnější atmosféru. A pro Vás to znamená ještě komfortnější orientaci.

Zavazadlový prostor

Vaše zavazadla lze pohodlně naložit a budou také bezpečně uložena.

Dostatek prostoru by měli mít nejenom cestující, ale také zavazadla. Inteligentní koncepce úložných prostor proto nabízí skvělá řešení pro transport malých i větších zavazadel.

Sedadla ergoActive

Když Vám Vaše záda leží na srdci. 

Sedadla ergoActive, která jsou součástí výbavy na přání, zajistí vysoký komfort sezení. Na místě řidiče je sedadlo navíc vybaveno masážní funkcí. Při sezení za volantem tak můžete svým zádům ulehčit a díky vyhřívání můžete sedadlo i příjemně temperovat.

Klimatizace "Pure Air Climatronic"

Zajistí Vám individuální cestovní klima. 

Příliš horko, příliš chladno nebo snad něco mezi tím? Najít tu správnou teplotu zejména v případě, že v autě cestuje více osob, může být poměrně složité. Díky dvouzónové klimatizaci "Pure Air Climatronic" patří diskuse o nastavení teploty minulosti.

Výbava v kůži

Posaďte se do nadčasové elegance. 

Výbava v kůži "Vienna", která se dodává na přání, je potěšením pro Vaše oči a pohlazením pro Vaše dlaně. Již v okamžiku nastoupení můžete vnímat charakteristickou vůni kůže. Při každé jízdě si tak můžete užívat nepřekonatelný pocit, který tato exkluzivní výbava přináší.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím