Golf Variant Všestranný automobil.

Umění inženýrů moderní doby.

Stoprocentní Golf. Žádnému jinému kombi nelze složit tak velký kompliment. Variant si jej však zaslouží. A co teprve ve své nejnovější generaci, kdy dynamickým designem, sportovními motory a množstvím asistenčních systémů prokazuje v každém detailu svůj původ. A v jednom ohledu svůj vzor dokonce předčí - v nabídce místa.

 

Galerie

Seznamte se s vozem Golf Variant z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s vozem Golf Variant z různých úhlů pohledu.

Infotainment

DYNAUDIO Excite

Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón.

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a reprodukuje zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Car-Net "Guide & Inform"

Nejezděte bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Díky nejaktuálnějším datům můžete mít například neustálý přehled o situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Volkswagen si sami určíte, co budete poslouchat. Vybírat přitom můžete ze tří rádií - s vyladěnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených navigačních systémů, které splní každé multimediální přání. Je krásné, když si své spolujezdce můžete určit sami.

Telefonování za jízdy

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji.

Buďte k zastižení, i když právě sedíte za volantem. Díky telefonnímu rozhraní "Comfort" nebo "Premium", která jsou součástí výbavy na přání, můžete mít při telefonování obě ruce na volantu a vše tak budete mít jistě pod kontrolou.

Asistenční systémy

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkování přenechte Vašemu automobilu.

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás nadchne i v případě, že patříte do nepočetné skupiny jedinců, kteří i před publikem chladnokrevně zajedou do nejtěsnější parkovací mezery. Systém dokáže parkovací místa nejenom rozpoznat, ale umí do nich také samostatně zajet.

Automatická regulace odstupu ACC a systém kontroly okolí „Front Assist“

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu.

Přáli jste si mít někdy asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky automatické regulaci odstupu ACC a kontrole okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

Multikolizní brzda

Nehoda by neměla způsobit žádné další kolize.

Multikolizní brzda, která je součástí sériové výbavy, přispívá k tomu, aby po kolizi už žádné další srážky nenastaly. Úkolem systému je zajistit, aby po nehodě již nedošlo k dalším kolizím nebo aby alespoň byly zmírněny jejich následky, resp. aby se zabránilo nebezpečí smyku. Multikolizní brzda v rámci možností daných systémem zajistí, aby Váš Volkswagen co nejrychlejším způsobem zastavil.

Zpětná kamera

Oči vzadu prostě nemáte. 

Zpětná kamera, která je součástí výbavy na přání, Vám umožňuje rozpoznat překážky, které se nacházejí za vozem. Obraz z kamery na zádi vozu je přenášen na displej infotainment systému. Parkování je tak daleko snazší, protože můžete lépe rozpoznat překážky za vozem.

Efektivita

TDI

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Hodně a rádi cestujete - můžete však přitom mít nízkou spotřebu paliva? Naše naftové TDI motory jsou vybavené technologií Common Rail a jsou optimalizované na nízkou spotřebu paliva.

TSI

Rozhodněte se pro kombinaci radosti z jízdy a racionálního myšlení.

Benzinové motory TSI jsou dokonalým spojením výkonu a hospodárnosti. Maximální krouticí moment si u nich můžete užívat již při nízkých otáčkách.

Komfort

Sedadla ergoActive

Když Vám Vaše záda leží na srdci.

Sedadla ergoActive, která jsou součástí výbavy na přání, zajistí vysoký komfort sezení. Na místě řidiče je sedadlo navíc vybaveno masážní funkcí. Při sezení za volantem tak můžete svým zádům ulehčit a díky vyhřívání můžete sedadlo i příjemně temperovat.

 

Panoramatické výklopné posuvné střešní okno

Tento výhled vyvolá nadšení u všech Vašich spolucestujících.

Představte si, že by se střecha dala považovat za volný prostor. Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je součástí výbavy na přání, přinese do interiéru vozu více světla, čerstvého vzduchu a dobré nálady. Jeho plocha je tak velká, že i Vaši spolucestující na zadních místech zůstanou v němém úžasu.

Sklopné opěradlo sedadla spolujezdce

Užijte si ještě více prostoru. 

Opěradlo sedadla spolujezdce ve Vašem voze Golf Variant lze nejenom zcela sklopit, ale na přání jej můžete jednoduchým způsobem proměnit na malý stůl.

Vyhřívané sklo čelního okna

Vaše neviditelná ochrana před mrazem a vedrem.

Vyhřívané sklo čelního okna Vám bude pomáhat v průběhu celého roku. V zimě se sklo zbaví námrazy a v létě snižuje zahřívání interiéru.

Zavazadlový prostor

Bez problémů do něj uložíte i rozměrnější předměty.

Zavazadlový prostor Vašeho vozu Golf Variant je nejenom velký, ale také praktický. Vždy tak můžete mít prospěch z velké nabídky místa a vynikajícího komfortu.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím