Golf Alltrack Všední den promění na den nevšední.

Stvořený pro dobrodruhy.

Asfalt nebo polní cesta, horský terén nebo poušť. Design vozu Golf Alltrack byl navržen tak, abyste před náročným terénem nemuseli couvnout. Díky zvýšené světlé výšce, podvozku pro špatné cesty, pohonu všech kol 4MOTION, podélným střešním nosičům a velkému zavazadlovému prostoru jste dokonale připraveni na každou situaci.

Galerie

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Golf Alltrack z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Golf Alltrack z různých úhlů pohledu.

Infotainment

DYNAUDIO Excite

Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón. 

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a reprodukuje zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Car-Net "Guide & Inform"

Nejezděte bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Díky nejaktuálnějším datům můžete mít například neustálý přehled o situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Volkswagen si sami určíte, co budete poslouchat. K dispozici přitom máte rádio "Composition Media" - s vyladěnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených navigačních systémů, které splní každé multimediální přání. Je krásné, když si své spolujezdce můžete určit sami.

Asistenční systémy

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkování přenechte Vašemu automobilu.

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás nadchne i v případě, že patříte do nepočetné skupiny jedinců, kteří i před publikem chladnokrevně zajedou do nejtěsnější parkovací mezery. Systém dokáže parkovací místa nejenom rozpoznat, ale umí do nich také samostatně zajet.

Multikolizní brzda

Po nehodě by už nemělo dojít k žádným dalším kolizím.

Multikolizní brzda, která je součástí sériové výbavy, přispívá k tomu, aby po kolizi už žádné další srážky nenastaly. Úkolem systému je zajistit, aby po nehodě již nedošlo k dalším kolizím, resp. aby se zabránilo nebezpečí smyku. Multikolizní brzda v rámci možností daných systémem zajistí, aby Váš Volkswagen co nejrychlejším způsobem zastavil.

Jízdní program Offroad

Vyzkoušejte podporu v náročném terénu.

Golf Alltrack Vás doveze do cíle Vaší cesty i v případě, že k němu nevedou žádné silnice. Aby to pro Vás bylo co možná nejkomfortnější, je k dispozici jízdní program Offroad, který zahrnuje mnoho pomocných funkcí. Po jeho aktivaci je jízda terénem značně jednodušší.

Automatická regulace odstupu ACC a systém kontroly okolí „Front Assist“

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu.

Přáli jste si mít někdy asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky automatické regulaci odstupu ACC a kontrole okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

Efektivita

4MOTION

Neztrácejte přilnavost pneumatik. 

Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém a nerovném povrchu vozovky? Díky inteligentnímu pohonu všech kol 4MOTION je to možné téměř za každých okolností.

Motory

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Hodně a rádi cestujete: můžete však přitom mít také nízkou spotřebu paliva? Naše naftové TDI motory, stejně jako benzinové TSI motory jsou optimalizované na vysokou efektivitu, velkou sílu a vysoký výkon.

BlueMotion Technology

Když nízká spotřeba paliva má pro Vás tu nejvyšší prioritu.

Golf Alltrack je vybavený opatřeními BlueMotion Technology. Díky vzájemně sladěným inteligentním opatřením, která jsou zaměřena na optimalizaci, se spotřebuje méně paliva. K tomu, abyste na svých cestách jezdili efektivněji, přispívá např. systém "Start Stop" a využívání energie uvolněné při brzdění.

Komfort

Sedadla ergoActive

Když Vám Vaše záda leží na srdci.

Sedadla ergoActive, která jsou součástí výbavy na přání, zajistí vysoký komfort sezení. Na místě řidiče je sedadlo navíc vybaveno masážní funkcí. Při sezení za volantem tak můžete svým zádům ulehčit a díky vyhřívání můžete sedadlo i příjemně temperovat.

Panoramatické výklopné posuvné střešní okno

Tento výhled vyvolá nadšení u všech Vašich spolucestujících.

Představte si, že by se střecha dala považovat za volný prostor. Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je součástí výbavy na přání, přinese do interiéru vozu více světla, čerstvého vzduchu a dobré nálady. Jeho plocha je tak velká, že i Vaši spolucestující na zadních místech zůstanou v němém úžasu.

 

Zavazadlový prostor

Bez problémů do něj uložíte i rozměrnější předměty.

Zavazadlový prostor Vašeho vozu Golf Alltrack je nejenom velký, ale také praktický. Vždy tak můžete mít prospěch z velké nabídky místa a vynikajícího komfortu.

Klimatizace "Pure Air Climatronic"

Zajistí Vám individuální cestovní klima. 

Příliš horko, příliš chladno nebo snad něco mezi tím? Najít tu správnou teplotu zejména v případě, že v autě cestuje více osob, může být poměrně složité. Díky dvouzónové klimatizaci "Pure Air Climatronic" patří diskuse o nastavení teploty minulosti.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím