Golf Variant CNG Pokroková konstrukce i v combi.

Volkswagen TGI

Označení TGI znamená, že daný vůz využívá jako primární zdroj energie stlačený zemní plyn (CNG), který v současné době představuje nejčistější palivo pro spalovací motory. Z technologického hlediska se motory TGI, kterými jsou dané modely vybaveny již při výrobě, jako první na světě mohly pochlubit kombinací turbodmychadla a přímého vstřikování zemního plynu, díky čemuž mohou nabídnout silný výkon při výrazně nižších emisích CO2

Golf Variant TGI

Již není třeba dělat kompromisy

Golf Variant TGI nabízí dostatek prostoru i efektivity

Toužíte po hospodárném dopravním prostředku s minimálními emisemi CO2, ale zároveň chcete dopřát své posádce dostatek komfortu a potřebujete větší prostor pro převážení zavazadel? V tom případě pro Vás máme ideální řešení. Golf Variant 1.4 TGI s pohonem na stlačený zemní plyn, který je dostupný v úrovních výbavy Comfortline i Highline, uspokojí všechny Vaše potřeby.

Díky kapacitě nádrží 50 litrů benzínu a 15 kg plynu můžete na jedno natankování paliva ujet více než 1200 km, což Vám umožní vypravit se pohodlně třeba na rodinnou dovolenou do jedné z mnoha atraktivních evropských destinací.

Navštivte náš konfigurátor a sestavte si Golf Variant TGI dle svých vlastních preferencí.

Jaké jsou výhody technologie TGI?

Jedním slovem „velké“

V první řadě se jedná o úsporu na výdajích za palivo, která může oproti konvenčním pohonným hmotám jako jsou benzín a nafta činit 30 až 50%. Dalším finančním bonusem je oproštění od silniční daně pro všechna vozidla s pohonem na CNG, jejichž hmotnost nepřesahuje 12 tun.

Protože kolem pohonu na CNG koluje celá řada mýtů vztahujících se k bezpečnosti a nákladům na údržbu celého systému, rádi bychom Vás ujistili, že je konstrukční řešení palivových nádrží ještě bezpečnější než je tomu u vozů na benzín či naftu. O tom svědčí i fakt, že od září 2011 mohou vozy s pohonem na CNG parkovat ve veřejných garážích. Ani z hlediska údržby nepřináší toto řešení žádné starosti navíc, protože se veškeré potřebné servisní úkony provádí v rámci pravidelných servisních kontrol.

Pokud máte zájem o bližší informace o technologii TGI a pohonu CNG, klikněte na níže uvedené tlačítko.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím