Fleetový prodej a program výhod

Podpora Vašeho podnikání

Protože podporujeme drobné podnikatele i velké firmy, u většiny našich modelů nabízíme cenové zvýhodnění již při nákupu jednoho vozu. Při odběru třech a více vozidel v průběhu 12 po sobě jdoucích měsíců Vás čekají další bonusy a nejlepší na tom je, že se náš velkoodběratelský koncept nevztahuje jen na osobní vozy Volkswagen, ale také na užitkové vozy Volkswagen a na značky Audi a SEAT.

Velkoodběratelský koncept

Díky našemu velkoodběratelskému konceptu můžete získat další finanční zvýhodnění. Stačí uzavřít smlouvu na odběr minimálně tří vozů v průběhu 12 po sobě jdoucích měsíců, přičemž nezáleží na tom, zda se bude jednat o osobní nebo užitkové vozy Volkswagen nebo o automobily značky Audi či SEAT.

Finanční zvýhodnění při uzavření velkoodběratelské smlouvy získáte jak při využití některé z možností financování, tak při platbě v hotovosti. Bližší informace Vám poskytne Váš autorizovaný prodejce.

 

Velkoodběratelská smlouva

Pokud máte v České republice více poboček či dceřiných společností, není nutné vyřizovat veškeré smluvní záležitosti jen s jedním autorizovaným prodejcem, protože velkoodběratelskou smlouvu můžete uzavřít hned s několika autorizovanými prodejci naráz. Záruka sjednaných podmínek na kterémkoliv prodejním místě v ČR je samozřejmostí.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím