Akční nabídky
Speciální edice ALLSTAR

Představujeme speciální edici Allstar pro modely Polo, Golf, Golf Variant a Golf Sportsvan.

Více informací

Operativní leasing

Operativní leasing již není pouze způsobem financování pro firmy. Využijte nového produktu ve financování nového vozu i pro koncové zákazníky - pořiďte si nový Golf již od 6 999 Kč měsíčně a další dva roky se starejte pouze o to, kam se na své cesty vydáte.

Více informací

Touareg Masaj

Speciální série jedinečného modelu Touareg. Ať už jedete po městské silnici nebo chcete zažít nevšední dobrodružství v terénu, vždy si můžete užít jízdu se svým Touaregem Masaj. Tento luxusní model nabízí atraktivní úpravu exteriéru i interiéru.

Více informací

4Motion a DSG bonus

Díky bonusu až 30 000 Kč si můžete užít špičkové technologie vozů Volkswagen v modelech Golf, Golf Variant, Golf Sportsvan, Beetle, Tiguan, Sharan nebo Volkswagen CC.

Více informací

Osvěžující nabídka

Nový Passat zaujme v každém ohledu.

Nový Touran je automobil, jenž zanechá dojem a současně ovlivní Váš životní styl.

Více informací

Nový Touareg Exclusive

Zažijte neopakovatelné chvíle luxusu, pohodlí, dynamiky a síly!

Více informací

Touareg

Nechte se přitáhnout do světa offroadu. Vynikající vlastnosti vozu Volkswagen Touareg zajistí, že cestující jízdu po nerovném terénu téměř nezaznamenají.

Více informací

Maraton Edition

Pod označením Maraton Edition najdete vždy zajímavou nabídku komfortně vybavených vozů za skvělé ceny a s výhodným financováním. Momentálně si můžete vybrat mezi modely Polo, Golf, Golf Variant a Golf Sportsvan.

Více informací

Za starý vůz zvýhodnění na nový

Využijte skvělou nabídku na získání zvýhodnění ve výši až 35 000 Kč při nákupu nového vozu Volkswagen, pokud v síti Das WeltAuto zároveň prodáte svůj stávající vůz.

Více informací

R-Line ofenziva přichází!

Stylové sportovní pakety za skvělé ceny pro modely Golf, Golf Variant, Beetle Beetle Cabriolet, Tiguan, Passat Limousine, Passat Variant a CC.

Více informací

Akční bonusy Volkswagen CC

Nová akční nabídka pro stylový Volkswagen CC, která nenechá nikoho chladným. Pro ještě větší zdůraznění osobitosti Vašeho nového vozu jsme pro Vás připravili:

Více informací

Passat s kompletním servisem

Objednejte si Nový Passat nyní a při financování s Volkswagen Finance získáte zdarma kompletní servis Vašeho nového vozu na dobu 3 let a do nájezdu 90 000 km (podle toho, co nastane dřív).

Více informací

Financování Volkswagen+

Připravili jsme pro Vás mimořádně výhodné financování pro všechny modely, modifikace a akční nabídky Volkswagen a nyní s bonusem navíc.

Více informací